Офіційно: Цього дня, 7 років тому, розпочалася Україно-російська війна

ПОЛІТИКА
13 квітня, 20:32
Війна може закінчитися тільки після падіння російської імперії
Війна може закінчитися тільки після падіння російської імперії
Фото: Фейсбук

В першому бою загинув наш земляк – оперативник відділу «А» УСБУ в Полтавській області Геннадій Біліченко.

13 квітня 2014 року, спецпризначенці Служби безпеки України прийняли перший бій на Донбасі. Так розпочалася україно-російська війна.

Як відомо, 12 квітня 2014 року проросійські бойовики, якими керували офіцери спецслужб РФ, захопили державні установи у Донецьку, Горлівці, Дружківці, Краматорську, Костянтинівці та Слов’янську. 

Тому до Слов’янська і Краматорська були спрямовані спецпідрозділи Служби безпеки та Збройних сил України.

Вранці 13 квітня 2014 року в передмісті Слов’янська група спецпризначення СБУ «Альфа» спільно з керівництвом донецької обласної міліції проводили розвідку. 
Вони зупинилися в селі Семенівка, аби «зняти інформацію» з місцевими мешканцями. У цей час на спецпризначенців було вчинено збройний напад.

Внаслідок чого загинув капітан СБУ «Альфа» Геннадій Біліченко. 

Всім, хто нині боїться нападу путіна, нагадуємо, що війна триває вже восьмий рік.

Як відомо, родина Геннадія Біліченка походить з Полтавщини. Він у червні 1995 року зарахований на військову службу в Службу безпеки України та призначений на посаду оперативного водія відділу «А» Управління СБУ в Полтавській області, до липня 2009 року проходив військову службу в підрозділі спеціального призначення «Альфа» на посаді оперативного водія.

У липні 2009 року Біліченко атестований на офіцерську посаду та призначений оперативним співробітником відділу ЦСО «А» Служби безпеки України в Управлінні СБУ в Полтавській області.

За час служби брав участь у 180 бойових операціях.

«Геннадій став першим українським воїном, який загинув у боротьбі з російською агресією на Донбасі. Пам’ятаємо наших Героїв!», – йдеться в повідомленні СБУ.

Отже, всім, хто нині боїться нападу путіна, нагадуємо, що війна триває вже восьмий рік.

А тим відчайдухам, хто готується зустрічати ворога хлібом і сіллю, слід згадати, що під час війни зрадників розстрілюють.
 

Читайте також:
Натомість орки з усіх усюд Московії назавжди лишаються гнити у ріллі. Донецький степ герметично укутав їх, поставивши крапку в існуванні.
03 травня, 16:17
Як і будь-який адепт "русскава міра", головний чекіст Московії полюбляє сакральні історичні дати.
20 квітня, 21:05
Бійці прокремлівського збройного бандформування "ДНР" розпочали кримінальне провадження проти незалежного журналіста Дениса Казанського.
15 квітня, 11:34
Ризик нового витка ескалації на Сході України вперше за 2 роки є доволі високим, не варто недооцінювати російського агресора.
03 квітня, 14:34
Спеціальний фоторепортаж власного кореспондента "Останнього Бастіону" із передової російсько-української війни.
27 березня, 14:26
Бойовики гатять майже з усіх видів озброєння на багатьох напрямках.
26 лютого, 18:44