Офірне теля для вічного життя Ізраїлю

ПОЛІТИКА
31 березня, 20:57
Офірне теля для вічного життя Ізраїлю

Сіоністські селекціонери готуються до ритуального вбивства червоної корови Коли це має статися, — одному Ягве відомо...

Тема горезвісної червоної корови, «третього храму» та «царя юдейського» стала предметом публікацій у західній, турецькій та арабській пресі. На окупованому Західному березі річки Йордан пасуться 5 корів породи «червоний ангус» (івр. pārā ʾădummā).

Навколо них група євреїв із нетерпінням спостерігає за тим, що відбувається. У разі, якщо все піде за планом, ця рогата худоба має стати провісником так званого Кінця світу, про який ми знаємо зі Святого Писання.

Своєю чергою, американські євангелісти-сіоністи впевнені, що неодмінно «настане біблійний Армаґеддон, який ініціює повернення Христа для оновлення світу». Попіл спаленої червоної телиці необхідний для ритуального очищення, після чого в Єрусалимі на місці, де зараз стоїть мечеть Аль-Акса, постане Третій храм юдаїзму.

Минулої середи кілька десятків євреїв зібралися на конференцію на околиці незаконного поселення еш-Шіло неподалік палестинського міста Наблус, щоб обговорити підготовку до ритуалу жертвопринесення. Організатори обіцяють транслювати вбивство тварини on-line.

Тим часом ортодоксальні юдеї-антисіоністи виступили зі спеціальною заявою, звинувативши євреїв, що вони, мовляв, повстали проти Бога-Ягве і провокують глобальну катастрофу єврейського народу. Звинувачують також Бібі Сатаньягу, який ніяк не зупиняє приготування сектантів.

У заяві зазначено, що сіоністи створили у штаті Техас спеціальну лабораторію, де проводять експерименти із ДНК, маніпулюючи генетикою тварин. Їхня мета — створити ідеальну червону телицю («храмовий інститут» вже давно експериментує з генетикою червоного ангусу).

Ортодоксальні юдеї звинуватили сіоністів у брехні, у спробі обдурити Ягве, у хибному твердженні, що «на Святій Землі через тисячі років нібито народилося червоне теля». Варто навести адаптований переклад заяви повністю:

«Сіоністи повстали проти Всевишнього і Тори, на яких заснована держава Ізраїль, а тепер реалізують новий план будівництва храму Соломона. Сіоністи, які казали, що ми не можемо чекати, поки Бог створить державу і забере євреїв до Свого царства, самі створили державу, і тепер вони кажуть, що ми не можемо чекати, поки Бог пошле червону телицю, тому самі створили її для принесення у жертву.

Роблячи це, вони (сіоністи) намагаються узаконити Ізраїль. Фактично, вони використовують усіх євреїв як інструменти своєї брехні, щоби привести до катастрофи. Їхня робота зі штучного створення червоної телиці — це оголошення війни проти Бога і Тори. Сіоністи вже розтоптали єврейську віру, створивши державу, тепер вони намагаються просунути це збочення на крок далі.

Ці безумці втягують єврейську громаду у велику катастрофу, спотворюючи єврейську історію і Тору, використовуючи євреїв як інструмент своєї брехні. Євреї Тори знають про цей перекручений проєкт сіоністів і продовжуватимуть боротьбу проти сіоністів».

Для розуміння рівня сектантського фанатизму радикальних євреїв-сіоністів, достатньо послухати горезвісних «поселенців» (окупантів палестинської землі), які із нетерпінням чекають на проведення ритуалу спалення червоної корови. Дикунство обряду їх аж ніяк не лякає.

Вони пояснюють, що ідеальні корови не повинні мати жодної вади, жодного білого або чорного волосся. На шию цієї жертовної худоби також не можна надягати ярмо чи змусити працювати, бо тоді не збудеться пророцтво.

«Ці корови були привезені із Техасу і вирощені у спеціальних умовах. Усе для того, щоби зберегти їхню чистоту», — коментує 71-річний житель воєнізованого поселення Міцпе-Єріхо Ягуда Зінґер.

Оскільки «ідеальну корову» не бачили вже 2000 років, а Ягве так і не надіслав євреям ритуальну тварину, то вони вирішили все зробити самі, без допомоги свого Бога. Їм активно допомагає у цьому двопартійний американський «deep state», де панують євангелісти-сіоністи.

Натомість «Останній Бастіон» закликає читачів не забувати про те, що ідеологія євангелістів-сіоністів ґрунтується на переконанні вирішальної ролі Ізраїлю у сценарії Кінця часів. Тому цей рух солідарний із найбільш реакційною політикою Тель-Авіва, хто б там не сидів у прем'єрському кріслі.

Читайте також:
Політика
Джозеф Байден назвав путіна президентом України, вказуючи при цьому на Зеленського, який стяв поруч.
вчора, 10:19
Кримінал
Всупереч дипломатичному тиску Москви, уряд у Кіто захищає свій суверенітет. Еквадорські правоохоронці поборюють наркотрафік до РФ.
05 липня, 06:01
Війна
І поки чоловіки поневолених Кремлем народів гинуть в Україні за гроші, у них вдома готуються до найгіршого. Ґаулятери побоюються відплати.
20 червня, 21:45
Економіка
Китайські комуністи переконані, що зможуть перемогти найбільшу економіку світу торговими обмеженнями. Підтримка РФ їм коштуватиме дорого.
24 травня, 14:52
Політика
Перша леді України, як і її чоловік, має справжній хист до театральщини й блазнювання. І від цього не стає краще українському суспільству.
19 травня, 11:15
Світ
Відома своєї відвертою українофобською і протипалестинською позицією жінка знову у центрі скандалу. Цього разу через роботу фотографів.
25 квітня, 21:47