Офіс Зеленського ремонтує дороги для нового наступу російських танків?

ПОЛІТИКА
01 червня, 20:35
Офіс Зеленського ремонтує дороги для нового наступу російських танків?
Фото: Telegram

Заступник Андрія Єрмака і координатор програми розвитку інфраструктури "Велике будівництво" попри війну продовжує займатися профанацією.

Критику на адресу Кирила Тимошенка виклали представники ініціативної групи "Громади Київщини", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Громадські активісти запевняють, що відомому піарнику з Офісу Президента дозволили знову вкладати мільйони бюджетних грошей у ремонт доріг, замість створення прикордонної мережі фортифікаційних укріплень.

«Так виглядає кругова оборона Києва. Краще б гроші, які закатує Кирило Тимошенко у бетон на відновлення повноцінних мостів замість тимчасових, витратили на бетонні ВОПи. Пробачте, але ми знаємо, як РСЗВ зносить такі окопи й бліндажі буквально за кілька касет. Офіс Президента, на жаль, думає, що загроза Київщині минула», – зазначили громадські активісти.

Натомість сам "великий будівник" із Банкової переконаний, що відновлення доріг – це "в першу чергу відновлення логістики"; погоджуємося й уточнимо, тільки логістики для ворожої техніки, котра сунутиме з білорусі та росії.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що Територіальна оборона Збройних Сил України днями відзвітувала про розмінування Київщини.

вибір редакції
Читайте також:
Політика
Комуністичний Китай досі лишається найбільшим партнером України в Азії, хоча давно мав би перейти у розряд потенційних ворогів.
26 вересня, 20:54
Опінії
Перерозподіл бюджетних видатків на користь оборони і скорочення решти витрат під час війни – неминуче і необхідне.
17 вересня, 18:14
Політика
Тому те, що його досі немає в Україні – це справжня катастрофа для вітчизняної освітньої системи, особливо під час війни.
05 серпня, 17:34
Опінії
Вітчизняні спеціальні служби потребують цілковитого реформування, а не показової для західних партнерів ротації калік-корупціонерів.
20 липня, 08:18
Опінії
Скільки має загинути бійців "Азова", щоби тактична група у складі Збройних Сил України почала отримувати бойові виплати?..
14 липня, 19:23
Опінії
Серед чиновників Міністерства освіти та науки України панує "дух українофоба" Дмитра Табачника. І це попри 129 добу 8-річної війни з росією!
02 липня, 18:22