Ох, даремно путін зв'язався з українцями

ВІЙНА
11.06.2022, 11:45
Ох, даремно путін зв'язався з українцями

Роздягнена, голодна і ослаблена росія буде на колінах просити в України шматок хліба і сала

Президент рф владімір путін може довести ситуацію з Україною до того, що роздягнена, голодна і ослаблена росія буде на колінах просити в України шматок хліба і сала.

Я впевнена: якщо Україна не доб'є наволоч у вигляді російської п'ятої колони, то сволота доб'є Україну. Сепаратистам пропонували все: децентралізацію, статус російської мови, і самоврядування. Але вони обрали роль Юди. Тільки Юда повісився, а ці вішаються, хочуть повісити всю Україну. Ті хто разом з агресором - вороги і зрадники. Про їх долю можна не хвилювати, але офіційний Київ має виграти битву на Донбасі, інакше програє вся Україна.

Жителям Південного Сходу України, які так пристрасно хочуть стати частиною росії, скажу одне: ви погані громадяни для будь-якої держави, бо зрадників зневажають скрізь. Впевнена, якщо хтось дасть більше ніж росія, то ви швидко оголосите черговий "референдум". Але вже ніхто вам нічого не дасть. росія, до речі, теж - пам'ятайте про це.

Якби я ще могла ходити і носити зброю, я б записалася до українського ополчення. Але путін і російські генерали, які давно відрізали від вас Крим і Схід України на своїх картах, повинні бачити, що є кому чинити опір. Слава Україні! Героям слава!

Ох, даремно путін зв'язався з українцями. Він розбудив вольовий дух ОУН і УПА. Українці згадали, що таке боротися за свободу і за свою честь. Зараз їх не зупинити.

Новодворська Валерія Іллівна

Світла пам'ять !!!

Читайте також:
Світ
Нащадки поневоленого московитами у XIX столітті кавказького народу мають нагоду повстати проти окупантів. Чи скористаються вони шансом?
17 квітня, 14:45
Війна
Відверта правда про мобілізацію, чому справжньої битви за Київ ще не було, як тил зрадив військових і чому росія не збирається зупинятися ?
08 квітня, 18:17
Історія
Вони були зовсім юними. Галині і Марії – лишень 18 літ, Наді – 24. Їм би жити, любити, дітей ростити! Ворог змусив їх взятися за зброю.
01 квітня, 15:38
Опінії
Нам всім потрібно більше потужної далекобійної високоточної зброї…
19 березня, 18:33
Війна
Воїн 67 ОМБр ДУК Валентин Крижановський розповів про нелегкий життєвий вибір, недостатнє забезпечення армії та волонтерську допомогу
16 березня, 17:25
Опінії
Свобода тільки тоді чогось варта, коли вона завойована кров'ю.
13 березня, 15:17