Окупанти формують плацдарм для форсування Дніпра на Херсонщині

ВІЙНА
вчора, 16:47
Окупанти формують плацдарм для форсування Дніпра на Херсонщині

Ворог має на меті повернутися на Правобережжя. Задля цього московити намагаються створити на острові Бугаз місце для перекидання військ.

Таку заяву для видання «Укрінформ» зробив речник Сил оборони Півдня Владислав Волошин, передає медіаагенція «Останній Бастіон». Вітчизняний військовослужбовець пояснив, що окупаційно-терористичний контингент активізувався на островах у Дніпровському гирлі.

Московити на човнах перетинають у різних місцях головну водну артерію України, своєю чергою наші Сили оборони їх методично знищують опісля виявлення. Рідкісним окупантам вдається вижити й закріпитися на островах, які відділяють Херсон від Олешок, Кринок і Голої Пристані.

«Ворог намагається провести форсування водних перешкод і саме зараз відкрив такий, ну назвемо це «новий», напрямок. Напрямок, на якому він активізувався і вже за кілька днів провів декілька спроб висадитись у річковій зоні, — це південь Дніпровської системи островів. На самому півдні острів, біля населеного пункту Кізомис, острів Бугаз.

Там ворог намагається висадитись на цей острів, захопити певний плацдарм і з півдня здійснити форсування річки Дніпро. Власне, вони грають у таку імпровізовану «робінзоніаду». Їх звідти забрати ворог уже не може, доставляє їм дронами продукти, воду, боєприпаси, а за декілька днів бувають випадки, що мусять здатися у полон або загинути», — розповів Волошин.

А проте, як уже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», окупаційно-терористичний контингент РФ впритул підійшов до адміністративної межі Дніпропетровської області. Цивільне населення у небезпеці, адже ворог стирає села з лиця землі своїми КАБАми й ФАБами.

Читайте також:
Війна
Московити тримають під контролем більшу частину прикордонної Басівки. Зараз ворог тисне на північну частину Локні, щоби вийти до Юнаківки.
30 квітня, 19:14
Війна
На Північному фронті відбулася унікальна операція зі звільнення з полону трьох оборонців України. Ворога атакували виключно дронами.
29 квітня, 07:13
Війна
Лиманський напрямок на межі відразу трьох областей пломеніє невпинними боями. Наші захисники з усіх зусиль витискають і винищують ворога.
27 квітня, 18:41
Війна
Московитським загарбникам не солодко на українській землі. Наші незламні оборонці вогнем змішують ворожу нечисть із попелом і порохом.
25 квітня, 06:01
Війна
Загарбницькі загони намагаються сховатися у поріділих лісопосадках. Однак наші кмітливі оборонці успішно знаходять ворогів у цих норах.
20 квітня, 18:41
Війна
Ворог тисне на чотирьох напрямках.
15 квітня, 09:23