Окупанти хочуть відновити боввани Лєніна у Маріуполі

ВІЙНА
19.11.2022, 20:23
Окупанти хочуть відновити боввани Лєніна у Маріуполі

Всюди, куди б не зайшли росіяни, окупанти завжди встановлюють свої химерні "правила життя", зачищаючи простір від присутності тубільців.

Зокрема у Маріуполі ворожі елементи за підтримки колаборантів і сепаратистів мають намір повернути ідоли "вождя світового пролетаріату" на одну з площ зруйнованого населеного пункту.

Такі відомості у Telegram оприлюднила пресслужба законно обраного органу місцевого самоврядування, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, керують процесом рекомунізації зрадники України з-поміж партійців "Опозиційної платформи – За життя" під проводом Костянтина Онищенка.

«Назад в СССР! Окупанти хочуть встановити пам'ятники Лєніну у Маріуполі. У місті на території "Азовмашу", під час збору брухту, знайшли два демонтованих пам'ятники "вождю пролетаріату". Один – з площі Свободи, другий – з Кальміуського району.

Тепер окупаційна влада збирається знов їх встановити на площах міста. Таким чином, колаборанти знов символічно повертають місто в "совєцьке минуле", адже запропонувати план для майбутнього розвитку вони не в змозі. Нагадаємо, що пам'ятник Лєніна на площі Свободи було демонтовано у 2015 році», – повідомили у Маріупольській міській раді.

Водночас подібна практика з повернення комуністичних символів на вулиці українських населених пунктів тимчасово окупованих Півдня і Сходу не нова для російських загарбників, так вони "мітять територію" власної присутності.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що теперішня російська держава остаточно зазнає краху і зменшиться до рівня Московського царства, це стає очевидно не тільки українцям.

Читайте також:
Війна
Станом на сьогодні окупаційно-терористичний контингент РФ активно мінує райони, де, як очікує Кремль, відбудеться український контрнаступ.
08 січня, 19:17
Війна
Ворогам українського народу і зрадникам чеченського немає чого робити на нашій святій землі, адже тут на них чекає тільки безславна смерть.
07 січня, 16:09
Війна
А ЗСУ вдарили по військовій базі ЗС рф у Херсонській області. Там могли базуватися близько 1000 окупантів
06 січня, 19:01
Війна
Розгорівся гучний скандал
02 січня, 20:01
Війна
Bonduelle відправила 10 тисяч святкових наборів російським убивцям
31.12.2022, 12:28
Мистецтво
Справжній символ господарювання малоросів із самозваної Російської "Православної Церкви" в Україні та наруги над нашою культурою спадщиною.
29.12.2022, 18:18