Окупанти мінують українські сільгоспугіддя

ЕКОНОМІКА
16 березня, 21:45
Окупанти мінують українські сільгоспугіддя
Фото: Google

Кремлівська загарбницька орда остаточно перейшла до тактики випаленої землі на тимчасово окупованій території Півдня і Сходу України.

Такі відомості надав радник міністра внутрішніх справ Вадим Денисенко, інформує медіаагенція "Останній Бастіон" із посиланням на видання "Укрінформ".

За його словами, у деяких регіонах (імовірно йдеться про Луганщину, Харківщину, Запоріжжя і Херсонщину – прим. ред.) існує реальна загроза мінувань окупантами сільськогосподарських земель.

«Мінуються не тільки промислові об'єкти, інфраструктурні об'єкти, міста, але й сільськогосподарські угіддя. Зараз складається мапа мінувань російськими загарбниками українських територій. Інформація збирається повністю по всіх регіонах. Перш за все там, де є російські війська і де вони були», – прокоментував ситуацію Вадим Денисенко.

Також радник міністра внутрішніх справ додав, що активна фаза по розмінуванню тимчасово окупованих регіонів буде справді тривати як мінімум кілька років

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що цьогорічна посівна кампанія розпочнеться там, де це можливо з урахуванням бойових дій і де немає загрози життю селянам.

Читайте також:
Кримінал
18-річну мешканку прифронтового міста Бахмут підозрюють у передачі окупантам координат місць дислокації Сил оборони України.
12 червня, 21:45
Кримінал
Громадянку Естонської республіки Герлі Мутсо позбавили волі на 8,5 років через причетність до спеціальних служб комуністичного Китаю.
06 червня, 21:43
Війна
Поплічників кремлівського агента і розпалювача війни Анатолія Шарія упіймали при спробі вчинити воєнний злочин.
28 лютого, 17:16
Політика
Минуло пів року з дня резонансної дорожньо-транспортної пригоди, винуватцем якої став народний депутат Олександр Трухін.
02 лютого, 13:51
Світ
Маріонеткова прокремлівська сирійська влада взялася випробовувати нову тактику у боротьбі з повстанцями.
28.12.2021, 08:08