Окупанти можуть захопити Покровськ вже у вересні, - The Telegraph

ВІЙНА
31.08.2024, 20:37
Окупанти можуть захопити Покровськ вже у вересні, - The Telegraph

Видання заперечує твердження Зеленського про те, що до операції під Курськом росіяни під Покровськом діяли швидше.

Для вторгнення в Курську область Україна перекинула елітні частини із Донбасу. В результаті російський наступ на Донеччині набрав обертів, і росіяни можуть захопити Покровськ вже у вересні, повідомляє видання The Telegraph.

Окупанти можуть захопити Покровськ вже у вересні, - The Telegraph_1

«»Я ніколи не бачив такої швидкості", - зазначив в інтерв’ю командир українського повітряного розвідувального підрозділу, який бореться під Покровськом.

«»Це відбувається дуже швидко. І наша проблема залишається незмінною: у нас недостатньо піхоти, недостатньо артилерії та боєприпасів. У нас недостатньо безпілотників. Ворог розгорнув сильні підрозділи радіоелектронної боротьби, тому іноді нам доводиться запускати 10, 12, 15 дронів лише для того, щоб знищити один танк», - додав він.

На його думку, росіяни «будуть у Покровську до середини вересня». З такою ж точкою зору погоджується український «Центр оборонних стратегій».

За останні три тижні росіяни просунулися щонайменше на п’ять миль (вісім кілометрів) до міста, рухаючись уздовж залізничної лінії, яка забезпечує прикриття для їхньої піхоти.

«Покровськ закривається, як організм, який розуміє, що смерть близька», - повідомляє The Telegraph, коментуючи евакуацію з міста.

«Ця відчайдушна ситуація, мабуть, є прямим наслідком вторгнення України до Курська на початку серпня. Ця операція, запланована генералом Олександром Сирським за згодою Володимира Зеленського, була спрямована на відволікання російських військ від цього фронту. Головнокомандувач визнав цього тижня, що росіяни не повелися на приманку. Хоча вони перевели тисячі солдатів з інших частин лінії до Курська, на Покровському фронті вони їх подвоїли», - повідомляє видання.

Воно заперечує твердження Зеленського про те, що до операції під Курськом росіяни під Покровськом діяли швидше. Однак, це спростовують опитані газетою українські офіцери.

Читайте також:
Війна
Агресор узяв агломерацію у вогневе кільце, що суттєво ускладнило логістику, евакуацію та постачання.
вчора, 15:05
Війна
Загалом мають вивезти в більш безпечні місця 601 дитину — це 409 сімей.
вчора, 11:46
Опінії
Армійські брехуни обходяться нам надто дорого.
08 жовтня, 07:34
Війна
Окупантів фіксують у центрі міста.
26 вересня, 18:25
Війна
За даними аналітичного проєкту DeepState, російські окупаційні війська просунулися на трьох напрямках.
20 вересня, 17:45
Війна
Битва за Сіверський плацдарм: росія штурмує Ямпіль.
18 вересня, 14:41