Окупанти не полишають наміру захопити Куп'янськ

ВІЙНА
17.10.2023, 09:26
Окупанти не полишають наміру захопити Куп'янськ

Українські захисники відбили впродовж минулої доби понад 15 атак російського окупаційно-терористичного контингенту. Ворог тисне на Сході.

Про це йдеться у щоденному ранковому зведенні від Генерального штабу Збройних Сил України за 17 жовтня. Уточнюється, що бої велися у районах Синьківки й Іванівки Харківської області, а також біля Стельмахівки та Надії Луганської області.

Куп'янський напрямок росіяни розглядають як відвертальний задля змушення перекинути підрозділи ЗСУ із Запорізького та Авдіївського напрямку. Однак командування не ведеться на цю тактику ворога.

Водночас, що показово, на сусідньому Лиманському напрямку окупанти штурмових дій не проводили. Всі їхні наступальні й щойно сформовані з'єднання прагнуть зберегти руїни Бахмуту й вийти до Куп'янська.

У цілому ж, за даними Генштабу ЗСУ, російські загарбники зберігають військову присутність у прикордонних районах Білгородської області, яка слугує тиловим плацдармом. Саме там здійснюється ротація, вишкіл і переозброєння розбитих на фронті окупаційних підрозділів.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
По успішному «м'ясному» загарбанню Авдіївки росіяни розпочали штурм села Роботине на Півдні. Окупанти не шкодують нікого і нічого.
28 лютого, 07:12
Війна
Прифронтовий обласний центр перебуває під постійними ударами ворожих ракет і дронів. Але невдовзі туди долітатимуть й артилерійські снаряди.
18 лютого, 14:57
Війна
Олександр Сирський оголосив про виведення українських військ з Авдіївки
17 лютого, 05:08
Війна
За останню добу окупанти під Авдіївкою завдали 17 авіаударів і здійснили 599 артилерійських обстрілів
10 лютого, 19:05
Опінії
Командуванню армії РФ поставлено чергові терміни для досягнення значних перемог у зоні бойових дій в Україні. Рамки звузилися до 2 тижнів.
07 лютого, 20:33
Війна
Солдати ворожих підрозділів «Шторм-Z» і «Шторм-V» ідуть в атаку після вживання психотропних препаратів. Так вони наслідують дідів.
17 січня, 19:04