Окупанти не пропускають вантажівки з продовольством з Енергодара до Запоріжжя

ВІЙНА
02.06.2022, 20:26
Окупанти не пропускають вантажівки з продовольством з Енергодара до Запоріжжя

У захоплених російськими терористичними військами районах степової України аграрії мусять позбуватися врожаю, аби виїхати з окупації.

Відповідні фотодокази з блок-поста рашистів у Запорізькій області виклали на одному з місцевих анонімних Telegram-каналів, інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Як з'ясувалося, у тимчасово окупованій Василівці українські селяни були змушені викинути тонни вирощених у власних телицях овочів, бо їх не пропускали на вільну від росіян територію.

За повідомленнями місцевих мешканців, рашисти відкрито погрожують розстрілом, як вантажівок, так і легковиків, вимагаючи лишати продовольство в обмін на виїзд до Запоріжжя.

Натомість поодинокі колаборанти з Енергодару, Дніпрорудного, Василівки, Токмаку і Пологів уже пообіцяли розібрати з російських блокпостів вимушено залишений товар для подальшого збуту.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що французькі та китайські зернотрейдери зацікавлені у розблокування українських портів.

Читайте також:
Війна
Французька національна антитерористична прокуратура почала розслідування загибелі журналіста Антоні Лаллікана.
11:04
Війна
Окупанти вивезли 16-річну Валерію з Нової Каховки до табору в Євпаторії: історія дівчини — The Times
04 жовтня, 13:49
Війна
Палестинські організації засуджують ухвалення закону про смертну кару в Кнесеті
01 жовтня, 08:05
Новини
Дзвінок до Катару відбувся під час зустрічі Нетаньяху з президентом США Дональдом Трампом у Вашингтоні.
29 вересня, 20:27
Війна
Українська розвідка ідентифікувала командний склад, причетний до стратегічного планування та організації ракетних ударів по Україні.
29 вересня, 19:37
Новини
The Sunday Times встановила імена 13 російських офіцерів, відповідальних за воєнні злочини.
29 вересня, 08:03