Окупанти перевозять боєприпаси та вибухівку під виглядом продовольства

ВІЙНА
18 лютого, 12:06
Окупанти перевозять боєприпаси та вибухівку під виглядом продовольства
Фото: Атеш

Теперішні російські загарбники майже не відрізняються від своїх попередників-більшовиків. Методика винищення українців лишилася незмінною.

Так, після масштабного вивезення з тимчасово окупованих територій врожаю та запровадження відновленої системи ГУЛАГ, відбувається таємне озброєння багатотисячного контингенту РФ. Про це повідомив лідер партизанського руху «Атеш» на позивний «Ельдар».

За його словами, росіяни бояться українських підпільників та інформаторів, чия розгалужена мережа діє у Криму, Херсонщині, Запоріжжі, Донеччині та Луганщині. Виявилося, що під виглядом зерна загарбники перевозять у цивільних вантажівках зброю та боєкомплект.

«Наш агент із Таганрога розповів про схему, яку використовують окупанти для перевезення зброї на окуповані території. Так, до місцевого порту прибуває корабель зі зброєю, спорядженням, боєприпасами, а також зерном. Після розвантаження всього вантажу в ангари, в кузови «Камазів» завантажуються військові товари, а потім засипають зерном. Потім ці «зерновози» їдуть у напрямку Маріуполя та Донецька.

Все, що не завантажили — везуть за допомогою поїздів. Рашисти знову показують свою підлість і мізерність. Використання цивільних вантажних засобів під виглядом постачання зерна на окуповані території для таємного перевезення військового майна порушує норми міжнародного гуманітарного права», — зазначив підпільник «Ельдар».

Своєю чергою, медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам, що російські окупанти посилюють людоловство на Херсонщині. У зв'язку з великими втратами у живій силі командування окупаційно-терористичного контингенту РФ мобілізує чоловіків на Півдні України.

Читайте також:
Світ
Заокеанський популіст, який подав приклад Володимиру Зеленському, готовий торгувати чужою власністю. Спершу продасть Україну, затим Європу.
12 квітня, 19:23
Світ
Підлеглі ніколая патрушева і сєргєя наришкіна спецслужбісти повертаються на Захід. У їхньому багажу є все: від отруйних газів до вибухівки.
22 лютого, 14:54
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ посилює свою протиповітряну оборону у Криму. На півострів звозять спеціальну техніку.
03.12.2023, 20:22
Війна
ЗСУ мають перевагу в далекобійній артилерії та високоточних ударах
08.08.2023, 13:45
Світ
Жіноче обличчя ізраїльської розвідки. Коли в Україні нарешті з'явиться служба рівня Моссаду ?
03.05.2023, 10:40