Російські окупанти посилюють людоловство на Херсонщині

ВІЙНА
18 вересня, 20:56
Російські окупанти посилюють людоловство на Херсонщині
Фото: Evocation.info

У зв'язку з великими втратами у живій силі командування окупаційно-терористичного контингенту РФ мобілізує чоловіків на Півдні України.

Найсуворіші заходи з масового відлову придатних до армійської служби українців розгорнуто у населених пунктах лівобережної Херсонщини.

Такі відомості оприлюднила інформаційна агенція "Останній Бастіон" із посиланням на заяви вітчизняних підпільників центру спротиву окупації "Evocation.info".

З'ясувалося, що на вказаній території російські загарбники почали загрожувати повнолітнім українським чоловікам не лише штрафами за неявку у військкомати.

«Так, зокрема, після фейкових виборів окупаційна адміністрація села Рубанівка Каховського району заявила про "обов'язковий військовий облік чоловіків" старше 16 років. Реєструвати таких "військовозобов'язаних" планують у 14-денний термін.

За неявку до військкоматів рашисти погрожують місцевим жителям штрафом у розмірі від 10 до 30 тисяч російських рублів і конфіскацією майна. Очікувано після псевдовиборів окупанти активізують мобілізаційні заходи на тимчасово підконтрольних їм українських територіях.

Намагаючись всіляко уникнути відкритої мобілізації на Росії, рашисти планують затикати "дірки" на фронті мешканцями окупованих територій. Українців в окупації закликаємо чинити опір рашистам, але водночас намагатися не надто наражати себе на небезпеку. Адже найважливіше – це ваше життя», – закликали учасники центру спротиву окупації "Evocation.info".

А проте, медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам, що московити днями перекинули 5 полків ВДВ на важливий Мелітопольський напрямок.

Читайте також:
Кримінал
Чим ближче лінія фронту до тимчасово окупованих населених пунктів Приазов'я, тим більш метушливими стають загарбники із РФ.
15 вересня, 17:53
Кримінал
Представники російського окупаційно-терористичного контингенту не припиняють масово паспортизувати українців у Запорізькій області.
13 вересня, 17:28
Війна
Комісія ООН в Україні заявила про брак доказів щодо геноциду з боку Московії
04 вересня, 15:23
Війна
Вірнопідданий кремлівському режиму самозваний "рәис" Рустам Мінніханов з іншими манкуртами із Казані долучився до геноциду українців.
24 серпня, 20:28
Кримінал
З неповнолітніх українців віком 13-17 років загарбники планують зробити штурмові загони, щоби потім кинути у пекло війни проти земляків.
10 серпня, 19:48
Історія
Сумнозвісний закон «про п’ять колосків» став передвісником Голодомору
07 серпня, 12:30