Окупанти прагнуть реваншу на Запорізькому напрямку — Сили оборони Півдня

ВІЙНА
11.08.2024, 11:14
Окупанти прагнуть реваншу на Запорізькому напрямку — Сили оборони Півдня

На тлі української операції з деокупації Курщини росіяни активізувалися у Приазов'ї. Ворог хоче помститися, вдаривши по Оріхову й Гуляйполю.

Про це повідомили у Центрі стратегічних комунікацій Сил оборони Півдня України. Наголошується, як щоденна контрбатарейна боротьба та відбиття ворожих штурмів у Запорізькій області триває без зупину.

Окупаційно-терористичний контингент РФ не полишає спроб вибити підрозділи наших захисників із зайнятих позицій. За минулий тиждень окупанти здійснили: 5 штурмів на Оріхівському напрямку та 9 штурмів на лівобережжі Дніпра.

«Окупанти тиснуть артилерійськими обстрілами, завдають авіаційні удари, застосовують велику кількість ударних дронів різних типів, активно ведуть аеророзвідку. Ворог продовжує терор мирного населення прифронтових територій Дніпропетровської, Запорізької, Херсонської та Миколаївської областей», — заявили у пресцентрі Сил оборони Півдня.

Між тим, як раніше вже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», ворог прагне до кінця 2024 року окупувати щонайменше всю Донеччину. Російський контингент головорізів воліє виснажити наших захисників переважно на Східному фронті.

Читайте також:
Війна
Російські війська повністю заблокували логістику з Мирнограду.
вчора, 20:07
Війна
В місті тривають стрілецькі бої, проте Сили оборони не дають закріпитися окупантам.
26 жовтня, 12:30
Війна
ЗСУ відновили позиції на Покровському напрямку.
22 жовтня, 10:49
Війна
Окупанти мають успіх на межі Запорізької та Дніпропетровської областей, - DeepState.
21 жовтня, 09:15
Війна
Окупанти найближчим часом не зможуть захопити Костянтинівку, однак за останні місяці ситуація «радикально змінилася».
20 жовтня, 11:13