Окупанти продали вкрадені в Україні картини Айвазовського і Ріпина

МИСТЕЦТВО
20 лютого, 06:07
«Місячна ніч» авторства Івана Айвазовського
«Місячна ніч» авторства Івана Айвазовського

Шедеври світового мистецтва, незаконно привласнені московитами, опиняються за безцінь у приватних колекціях. Українська дипломатія мовчить.

Як вдалося з'ясувати медіаагенції «Останній Бастіон», напередодні у Московському аукціонному домі пустили з молотка твори Івана Айвазовського «Місячна ніч» та Іллі Ріпина «Патріарх Філарет». Першу картину продали за $994 520, а другу — за $318 895.

Імена та прізвища покупців цих шедеврів українських митців кінця XIX — початку XX століть організатори аукціону свідомо не розголошують. Водночас про результати закритих торгів пізно ввечері 18 лютого повідомила пресслужба «Аукціонного холдингу».

Так, картина Айвазовського, написана 1878 року, є полотном із зображенням морського пейзажу Константинополя з вежами. «Патріарха Філарет» Ріпин створив під час так званого московського «передвижницького» періоду між 1877 і 1882 роками.

Тим часом, як уже повідомляла медіаагенція «Останній Бастіон», кожного разу, коли хтось буде казати про «вєлікій русскій балєт», літературу, культуру, пам'ятайте про знищені українські музеї Сходу та Півдня. Згадуйте про розграбовану окупантами нашу спадщину.

Читайте також:
Війна
У Москві жінка написала на власного сина донос у поліцію, через те, що він почав вивчати українську мову.
11 квітня, 16:11
Війна
Щоночі в окупованому місті на півдні Запорізької області відчувається їдкий запах. Фасади будинків вкриваються темним нальотом.
07 березня, 20:32
Світ
У Південній Кореї рекордно зросла кількість шукачів притулку з росії
26 лютого, 17:36
Війна
Московити зробили додаткову тактичну групу, яка застосовується для пусків саме балістичних ракет із території росії.
21 лютого, 15:56
Війна
ГУР потопили великий десантний корабель окупантів «Цезар Куніков».
14 лютого, 09:05
Війна
путінські олігархи продовжують відмовлятися від громадянства московії
08 лютого, 15:11