Окупанти радять кримчанам готувати «тривожну валізку»

ВІЙНА
14.08.2022, 13:26
Окупанти радять кримчанам готувати «тривожну валізку»

Мешканці тимчасово окупованого Криму отримують інструкції, як діяти у надзвичайній ситуації

У тимчасово окупованому Криму активісти громадської організації «Патріоти Таврії» роздають на вулицях листівки з інструкціями, як діяти у надзвичайній ситуації.

Про це повідомив у Telegram український громадський активіст Сергій Стерненко.

На листівках, зокрема, вказується, які речі необхідно зібрати «цивільну тривожну валізку». До валізки рекомендується скласти документи, радіоприймач і гроші.

Окупанти радять кримчанам готувати «тривожну валізку»_1
Окупанти радять кримчанам готувати «тривожну валізку»_3

Автори листівок наголошують на необхідності зберігання удома запасу продуктів, які можна приготувати з мінімальним використанням води, або такі, які готові до вживання без додаткового приготування.

Нагадаємо, у тимчасово окупованому Криму біля селища Новофедорівка 9 серпня пролунали потужні вибухи. Вибухи сталися поряд із військовим аеродромом, звідки зазвичай злітають російські літаки, що атакують ракетами південь України.

Читайте також:
Війна
У найкращих імперських традиціях колоніальна російська адміністрація тимчасово окупованих областей України збільшила рівень работоргівлі.
16 вересня, 20:37
Війна
Повномасштабна воєнна агресія РФ проти України спричинила не тільки геноцид нашої нації, а й зіпсувала наші землі, знищила ліси та водойми.
09 вересня, 20:02
Історія
Саме тоді у столиці Ічкерії російський тероризм проявився, можна сказати, у "класичному" його вигляді. Йдеться про захоплення заручників...
30 серпня, 20:48
Війна
Командування окупаційно-терористичного контингенту РФ відновило практику людоловства у найсхіднішій області Україні.
14 серпня, 21:51
Війна
У тимчасово окупованому росіянами регіоні України зріє бунт населення, розлюченого бездіяльністю маріонеткової кремлівської адміністрації.
08 серпня, 19:27
Війна
Діячі українсько-кримськотатарського підпілля на тимчасово окупованому півострові фіксують рух кораблів російських агресорів.
25 червня, 19:33