Окупанти розпродають відібране в українців майно у Мелітополі

ВІЙНА
28 липня, 18:16
Окупанти розпродають відібране в українців майно у Мелітополі

Росіяни розуміють –  їм не довго лишилося перебувати на тимчасово окупованій частині Запорізької області та всього Півдня.

Такі відомості із посиланням на власні джерела оприлюднив міський голова Мелітополя Іван Федоров, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За його словами, колаборанти спільно з окупантами розкрадають дитячі садки: спочатку вони їх грабували, а потім переобладнали у військові шпиталі для поранених солдатів, тепер почали розпродувати майно.

«Мешканці Мелітополя повідомили: рашисти оголосили про розпродаж майна одного із міських дитсадків. Аби продати як найдорожче, вибрали дошкільний заклад, відремонтований за кілька років до початку повномасштабного вторгнення, з новими меблями та обладнанням. Хто стане покупцем, поки не ясно», – прокоментував ситуацію Іван Федоров.

Натомість у сусідніх Токмаку та Приморську загарбники посилили терористично-фільтраційні заходи проти нелояльного до них населення, яке може наводити Збройні Сили України на скупчення особового складу і техніку ворога.

Між іншим, як раніше вже повідомляла інформаційна агенція "Останній Бастіон", до окупованого Мелітополя масово приїжджають росіяни та білоруси із далекоглядною метою постійного проживання у місті.

Читайте також:
Війна
Росіяни вилучили українську літературу із книгарень і бібліотек на тимчасово окупованих територіях. Причина — пошук екстремістських текстів.
14 листопада, 18:13
Кримінал
Під час розслідування отримано неспростовні докази вини керівництва та активних учасників секти. «АллатРа» — кремлівський проєкт.
02 листопада, 19:24
Кримінал
За час своєї присутності загарбники з РФ цілковито викоренили у південних населених пунктах України такі явища, як медицина і освіта.
30 вересня, 20:55
Політика
Попри чисельну перевагу російські окупаційно-терористичні сили побоюються наступальних дій наших захисників на Півдні.
26 серпня, 21:30
Війна
Під виглядом "навчання" та "оздоровлення" російські загарбники викрадають дітлахів у тимчасово окупованих містах і селах Півдня та Сходу.
15 серпня, 18:35
Війна
Російський окупаційно-терористичний режим у всіх своїх ітераціях намагався стерти наш народ з лиця Землі, бо ми загрожуємо його існуванню.
26 липня, 21:09