Українські морпіхи звільнили Старомайорське на Донеччині

ВІЙНА
27 липня, 22:20
Українські морпіхи звільнили Старомайорське на Донеччині
Фото: Deep State

Наші захисники стали на крок ближче до прориву основної лінії оборони російського окупаційно-терористичного контингенту на Півдні.

Вояки 35 Окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського повідомили про звільнення населеного пункту Старомайорське у Донецькій області.

Слід наголосити, що битва за цей населений пункт на Південному фронті була важкою і довгою, крім морпіхів у деокупації також брав участь батальйон "Арей" 129 Окремої бригади Сил Територіальної оборони.

У пресслужбі Генерального штабу Збройних Сил України уточнюють, «у районі Старомайорського наші захисники наразі закріплюються на досягнутих рубежах, тоді як росіяни продовжують чинити потужний опір».

Наголосимо, що вказане село знаходиться південніше Великої Новосілки, де був так званий "Времівський виступ" фронту, далі за ним – поки окуповані населені пункти Завітне Бажання і Старомлинівка.

Водночас медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати про те, що будь-який політичний цинізм оплачується кров'ю та життям тисяч незламних українських захисників.

Читайте також:
Кримінал
Вітчизняні прокурори перестали брати на себе відповідальність щодо арештів. Суди почали сумніватись щодо суворості покарання.
30 листопада, 10:52
Війна
Це село на Донеччині перебувало в окупації від самого початку торішнього повномасштабного вторгнення РФ. Нині там пустка смерті.
03 жовтня, 18:46
Світ
Міністерство оборони Азербайджанської республіки оголосило про здійснення антитерористичних заходів на своїй міжнародно визнаній території.
19 вересня, 17:22
Війна
Цього тижня 3 Окрема штурмова бригада Збройних Сил України звільнила Андріївку і завдала нищівного удару по підрозділах окупантів.
17 вересня, 20:03
Війна
Російський окупаційно-терористичний контингент РФ дуже боїться втратити місто, адже це може обернутися внутрішньополітичною кризою.
16 вересня, 21:18
Війна
Добровольці-вайнахи з-поміж ічкерійців та інгушів допомагають українцям визволяти рідний край від спільного й одвічного ворога зі Сходу.
13 вересня, 18:36