Українські морпіхи звільнили Старомайорське на Донеччині

ВІЙНА
27.07.2023, 22:20
Українські морпіхи звільнили Старомайорське на Донеччині
Фото: Deep State

Наші захисники стали на крок ближче до прориву основної лінії оборони російського окупаційно-терористичного контингенту на Півдні.

Вояки 35 Окремої бригади морської піхоти імені контрадмірала Михайла Остроградського повідомили про звільнення населеного пункту Старомайорське у Донецькій області.

Слід наголосити, що битва за цей населений пункт на Південному фронті була важкою і довгою, крім морпіхів у деокупації також брав участь батальйон "Арей" 129 Окремої бригади Сил Територіальної оборони.

У пресслужбі Генерального штабу Збройних Сил України уточнюють, «у районі Старомайорського наші захисники наразі закріплюються на досягнутих рубежах, тоді як росіяни продовжують чинити потужний опір».

Наголосимо, що вказане село знаходиться південніше Великої Новосілки, де був так званий "Времівський виступ" фронту, далі за ним – поки окуповані населені пункти Завітне Бажання і Старомлинівка.

Водночас медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати про те, що будь-який політичний цинізм оплачується кров'ю та життям тисяч незламних українських захисників.

Читайте також:
Опінії
Вітчизняний телевізійний простір кастрований до зелемарахвону. Він не загартовує та мобілізує людей, а лише шкодить нашій нації.
08 липня, 20:53
Війна
Дронові атаки наших спеців по НПЗ на півдні РФ виявилися настільки ефективними, що погрожувати виліз сам міністр Сєргєй Лавров. Але дарма.
25 червня, 07:17
Війна
Станом на 2024 рік окупаційно-терористичний контингент РФ далеко не той, як 2022-го. Навіть попри кількісну різницю, ефективність нижча.
20 червня, 13:41
Опінії
Нинішні влучно удари по російських нафтопереробних заводах яскраве тому підтвердження. Сподіваємося на продовження «бавовни».
15 березня, 07:12
Економіка
Політики, урядовці та підприємці вже очікують найбільшого, принаймні від часів завершення Другої світової війни, «золотого контракту».
10 березня, 18:11
Війна
Минув перший місяць 2024 року, а наші захисники перетворили на брухт сотню ворожих панцерників. Кількість утилізованої техніки збільшується.
31 січня, 08:20