Окупанти відловлюють українців без громадянства РФ

КРИМІНАЛ
13 вересня, 17:28
Окупанти відловлюють українців без громадянства РФ

Представники російського окупаційно-терористичного контингенту не припиняють масово паспортизувати українців у Запорізькій області.

Невтішні відомості з посиланням на власні джерела оприлюднив Мелітопольський міський голова Іван Федоров, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

З його слів, чужинські загарбники насильно роздають паспорти державного утворення РФ із метою поділити тих небагатьох мешканців на "свій-чужий".

«Якщо не отримав паспорт – точно чужий. Можна забирати "на підвал" й у комендатуру, погрожувати. Якщо отримав – ніби свій, але все одно довіри немає. Зате можна шантажувати нібито співучастю в злочині. Та запевняти, що "Рассєя тут навсєгда". Не назавжди! Проте наголошу, примусова паспортизація на ТОТ – це елемент терору та пропаганди», – заявив Іван Федоров.

Він додав, що окупанти посилили пропаганду і серед малечі: дітей заохочують брати участь у військово-патріотичних заходах, де насаджують українофобську ідеологію і позбавляють власної національної ідентичности.

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що перед українцями стоїть надскладне завдання, тож Захід має негайно подвоїти надавану підтримку.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
У зв'язку з великими втратами у живій силі командування окупаційно-терористичного контингенту РФ мобілізує чоловіків на Півдні України.
18 вересня, 20:56
Кримінал
Чим ближче лінія фронту до тимчасово окупованих населених пунктів Приазов'я, тим більш метушливими стають загарбники із РФ.
15 вересня, 17:53
Війна
Комісія ООН в Україні заявила про брак доказів щодо геноциду з боку Московії
04 вересня, 15:23
Війна
Вірнопідданий кремлівському режиму самозваний "рәис" Рустам Мінніханов з іншими манкуртами із Казані долучився до геноциду українців.
24 серпня, 20:28
Кримінал
З неповнолітніх українців віком 13-17 років загарбники планують зробити штурмові загони, щоби потім кинути у пекло війни проти земляків.
10 серпня, 19:48
Історія
Сумнозвісний закон «про п’ять колосків» став передвісником Голодомору
07 серпня, 12:30