Окупанти відловлюють українців без громадянства РФ

КРИМІНАЛ
13.09.2023, 17:28
Окупанти відловлюють українців без громадянства РФ

Представники російського окупаційно-терористичного контингенту не припиняють масово паспортизувати українців у Запорізькій області.

Невтішні відомості з посиланням на власні джерела оприлюднив Мелітопольський міський голова Іван Федоров, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

З його слів, чужинські загарбники насильно роздають паспорти державного утворення РФ із метою поділити тих небагатьох мешканців на "свій-чужий".

«Якщо не отримав паспорт – точно чужий. Можна забирати "на підвал" й у комендатуру, погрожувати. Якщо отримав – ніби свій, але все одно довіри немає. Зате можна шантажувати нібито співучастю в злочині. Та запевняти, що "Рассєя тут навсєгда". Не назавжди! Проте наголошу, примусова паспортизація на ТОТ – це елемент терору та пропаганди», – заявив Іван Федоров.

Він додав, що окупанти посилили пропаганду і серед малечі: дітей заохочують брати участь у військово-патріотичних заходах, де насаджують українофобську ідеологію і позбавляють власної національної ідентичности.

Окремо медіаагенція "Останній Бастіон" нагадує читачам про те, що перед українцями стоїть надскладне завдання, тож Захід має негайно подвоїти надавану підтримку.

Читайте також:
Світ
Різанина в Самашки
06 квітня, 10:42
Кримінал
Найгірша ситуація склалася у чотирьох найбільших містах: Маріуполі, Бердянську, Мелітополі, Токмаку. Українців виганяються з власних осель.
14 березня, 14:57
Війна
Справжня мета Тель-Авіва – великомасштабна регіональна війна.
27 лютого, 16:13
Війна
Позов пройшов стадію юрисдикції та переходить на стадію розгляду по суті.
02 лютого, 18:20
Війна
Суд вимагає від Ізраїлю вжити заходів, «щоб уникнути будь-яких дій, які були б рівнозначні геноциду»
26 січня, 17:05
Війна
Слухання по справі у суді почнуться наступного тижня.
06 січня, 08:36