Окупанти відправили «на підвал» першого колаборанта у Маріуполі

ВІЙНА
10 травня, 22:45
Окупанти відправили «на підвал» першого колаборанта у Маріуполі

Як кажуть у народі, – перший пішов, – але сподіваємося, що не останній, адже кожен зрадник України має відповісти за скоєне.

Представники окупаційно-терористичного контингенту заарештували ексначальника міського відділу поліції Маріуполя полковника Валентина Попова.

Такі відомості на своїй публічній Facebook-сторінці оприлюднив колишній перший заступник голови Національної поліції України В'ячеслав Аброськін.

За його словами, звістка про затримання колаборанта ФСБ РФ надійшла від мешканців тимчасово окупованого нескореного приазовського міста Донецької області, які не змогли виїхати звідти.

«Вячеслав Васильевич, добрый день! Докладываю по Попову Валентину, посадили в колонию Еленовка, за хабары, брал по 500 грн за пропуск без фильтрации, потом по 1000 грн, ФСБ задукоментировала», – виклав повідомлення аноніма-маріупольця Аброськін.

А проте, "Останній Бастіон" радить згадати, що зрадник України Олег Моргун, засуджений до 11 років позбавлення волі, через 8 років після втечі повернувся у зруйнований рашистами Маріуполь.

Читайте також:
Полтава
Добрими намірами вистелена дорога до пекла, а надто, коли її вистилають українські антикорупційні громадські діячі під час відвідин Європи.
02 липня, 19:33
Світ
Для колишнього лідера Естонії Тоомаса Гендріка Ілвеса постать прем'єр-міністра Грузії Іраклі Ґарібашвілі символізує "справжній совок".
24 червня, 17:01
Війна
Хакери знову зламали російські телеканали
13 червня, 13:36
Світ
Двоє найманців путінського кухаря-дітовбивці Євгєнія Прігожина поповнили лави глядачів на концерті Іосіфа Кобзона у пеклі.
31 травня, 17:01
Опінії
Сьогодні у багатьох потяг до PR-акцій у military-style переважає відчуття міри. А серед політиків є навіть клінічні випадки.
20 травня, 17:01
Війна
Щó вже казати про цивілізаційну прірву, яка пролягла між цілою Європою, не тільки Україною, та жителями російської федерації.
12 травня, 21:46