Окупанти взяли в полон у Мелітополі діячку українського підпілля

ВІЙНА
02.11.2023, 15:31
Окупанти взяли в полон у Мелітополі діячку українського підпілля

Молоду жінку на ім'я Яна Суворова вже продемонстрували російські пропагандисти. Чи катували українку окупанти — наразі невідомо.

Про затримання представниці вітчизняного руху опору повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко. Він особисто тримає постійний зв'язок з українським підпіллям.

За його словами, разом з Яною Суворовою російські загарбники також ув'язнили її соратників. Ці партизани займалися інформаційною роботою у тилу ворога на тимчасово окупованій частині Запорізької області.

«Знову про Героїв, що працюють в окупації. На фото — одна із затриманих адміністраторів каналу «Мелітополь-Україна» Яна Суворова. За твердженням росіян та оприлюдненими відео допиту, не без її участі відбувалася «бавовна» у Мелітополі. Зараз вона та її побратими заарештовані, перебувають у російських катівнях», — заявив Петро Андрющенко.

Маємо розуміти, що на Півдні та Сході, попри тотальне панування російської пропаганди та військово-політичну присутність агресорів, активно діє український рух опору. Наші підпільники сьогодні, як колись воїни УПА, продовжують боротися за свободу у надзвичайно важких для себе умовах.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам про те, як українські партизани знищують тонни паперу ворожої пропаганди у Запорізькій і Херсонській областях. Окупанти з колаборантами від цього шаленіють.

Читайте також:
Світ
Вашинґтонські «яструби миру» вимагають від України не ескалювати конфлікт, а самі допомагають коїти масову різанину. Ізраїль їм важливіший.
12 червня, 12:36
Політика
Польські політики та «фермери» оперативно відповіли на провокацію. Все, що змогли, так це знову перекрили кордон з Україною.
07 червня, 06:07
Світ
Прем'єр-міністр державного утворення Ізраїль, як і його приятель путін, лютує. Обидва відкидають усі звинувачення у воєнних злочинах.
22 травня, 19:25
Опінії
На жаль, ворожа пропаганда використовує будь-які теракти на Московії як привід для співчуття. І західне суспільство їй у цьому підігрує...
28 квітня, 18:30
Війна
Московити продовжують чинити психологічний тиск і здійснювати терор на українців Півдня та Сходу. Ворог прагне тотальної деморалізації.
28 березня, 20:25
Війна
Незалежно від того, хто і як голосував від серпня 1991 року у прикордонних регіонах України, винні у смертях наших громадян лише росіяни.
20 березня, 06:01