Окупанти взяли в полон у Мелітополі діячку українського підпілля

ВІЙНА
02.11.2023, 15:31
Окупанти взяли в полон у Мелітополі діячку українського підпілля

Молоду жінку на ім'я Яна Суворова вже продемонстрували російські пропагандисти. Чи катували українку окупанти — наразі невідомо.

Про затримання представниці вітчизняного руху опору повідомив радник міського голови Маріуполя Петро Андрющенко. Він особисто тримає постійний зв'язок з українським підпіллям.

За його словами, разом з Яною Суворовою російські загарбники також ув'язнили її соратників. Ці партизани займалися інформаційною роботою у тилу ворога на тимчасово окупованій частині Запорізької області.

«Знову про Героїв, що працюють в окупації. На фото — одна із затриманих адміністраторів каналу «Мелітополь-Україна» Яна Суворова. За твердженням росіян та оприлюдненими відео допиту, не без її участі відбувалася «бавовна» у Мелітополі. Зараз вона та її побратими заарештовані, перебувають у російських катівнях», — заявив Петро Андрющенко.

Маємо розуміти, що на Півдні та Сході, попри тотальне панування російської пропаганди та військово-політичну присутність агресорів, активно діє український рух опору. Наші підпільники сьогодні, як колись воїни УПА, продовжують боротися за свободу у надзвичайно важких для себе умовах.

Насамкінець медіаагенція «Останній Бастіон» нагадує читачам про те, як українські партизани знищують тонни паперу ворожої пропаганди у Запорізькій і Херсонській областях. Окупанти з колаборантами від цього шаленіють.

вибір редакції
Читайте також:
Війна
Попри кількісну перевагу озброєному до зубів ворогу все ж бракує власного «гарматного м'яса». Тому московити відловлюють українців.
26 лютого, 21:41
Війна
Показове судилище у дусі сталінського СССР відбулося напередодні на Донеччині. Захисникам України винесено обвинувачувальні вироки.
09 лютого, 12:36
Політика
Як відомо, лише у борні волелюбний нарід еволюціонує у націю. Нині, крім українців, на цей шлях стає і корінне тюркське населення Уралу.
28 січня, 07:50
Війна
У південних областях сили ППО працювали майже 11 годин
01 січня, 10:28
Світ
Проігнорувавши дані іноземних розвідок про напад ХАМАС 7 жовтня сіоністи взялися за відому їм практику. Брехати, брехати і ще раз брехати.
07.12.2023, 19:41