Українські партизани розширюють діяльність на російську територію

ВІЙНА
12 вересня, 20:28
Українські партизани розширюють діяльність на російську територію
Фото: Атеш

Попри всі спроби Москви знищити у зародку національно-визвольний рух поневолених і окупованих народів підпілля активізується.

Відповідну заяву про створення своїх регіональних штабів у межах державних кордонів РФ оприлюднили представники руху "Атеш", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що підпільники більше не обмежуються тереном Кримського півострова, де до нині здійснювали успішну пропагандистську і диверсійно-розвідувальну діяльність.

«Публічно оголошуємо, що рух "Атеш" створює регіональні штаби! З метою підвищення ефективності роботи ми сформували нові регіональні координаційні осередки. Вони координуватимуть роботу агентів залежно від їхнього географічного розташування:

  • материкова Україна – kordmat@protonmail.com;
  • материкова РФ – kordrf@protonmail.com.

Ми збираємо інформацію та плануємо дії з метою якнайшвидшого звільнення всіх незаконно захоплених росіянами територій. Обіцяємо, далі буде більше», – заявили вітчизняні партизани.

Крім того, медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати, що російські силові органи б'ють на сполох через ерзянське і мокшанське підпілля.

Читайте також:
Історія
Як народ Ічкерії розгромив танкові частини російських окупантів.
27 листопада, 08:35
Політика
Але справжню Свободу нам ще тільки належить здобути у кровопролитній боротьбі.
21 листопада, 08:25
Війна
Попри те, що українське військо не досягло поставлених цілей у літньому контрнаступі, вдалося зберегти головне. Державність України вціліла.
05 листопада, 14:17
Опінії
Ми — наступне покоління, після гетьмана Сагайдачного, яке знищить Москву. Крізь понад 400 років, яке перенесе війну на територію ворога...
01 листопада, 19:34
Історія
Найбільше він відзначився як палкий публіцист, виступаючи на сторінках заснованої ним газети «Українець на Зеленому Клині».
26 жовтня, 09:28