Українські партизани розширюють діяльність на російську територію

ВІЙНА
12.09.2023, 20:28
Українські партизани розширюють діяльність на російську територію
Фото: Атеш

Попри всі спроби Москви знищити у зародку національно-визвольний рух поневолених і окупованих народів підпілля активізується.

Відповідну заяву про створення своїх регіональних штабів у межах державних кордонів РФ оприлюднили представники руху "Атеш", передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Зазначається, що підпільники більше не обмежуються тереном Кримського півострова, де до нині здійснювали успішну пропагандистську і диверсійно-розвідувальну діяльність.

«Публічно оголошуємо, що рух "Атеш" створює регіональні штаби! З метою підвищення ефективності роботи ми сформували нові регіональні координаційні осередки. Вони координуватимуть роботу агентів залежно від їхнього географічного розташування:

  • материкова Україна – kordmat@protonmail.com;
  • материкова РФ – kordrf@protonmail.com.

Ми збираємо інформацію та плануємо дії з метою якнайшвидшого звільнення всіх незаконно захоплених росіянами територій. Обіцяємо, далі буде більше», – заявили вітчизняні партизани.

Крім того, медіаагенція "Останній Бастіон" закликає читачів пам'ятати, що російські силові органи б'ють на сполох через ерзянське і мокшанське підпілля.

Читайте також:
Історія
Події у Будьонівську показали типове для «російського світу» ставлення влада-народ.
14 червня, 15:35
Війна
За минулі 2 роки серед українців склався доволі негативний образ фіно-угорських народів, яких уособлюють із москвинами. Правда ж інакша.
12 червня, 08:27
Війна
Європа з Америкою уникають обговорення цього питання. Вони готові підтримувати Україну, але не за всяку ціну, бо досі вірять у мир із РФ.
28 травня, 20:38
Опінії
Чому суд виправдав його вбивцю?
25 травня, 18:12
Опінії
Зберегти життя українського солдата «на нулі» можна шляхом докорінних змін. Причому не тільки в армії, а й у державі в цілому тут і зараз.
07 травня, 13:46
Політика
У суспільстві, де панівною верствою є кидали, лихварі й спекулянти, наявність інтелекту — перешкода до соціального успіху. Наша нація хвора.
02 травня, 07:01