Окупанти знову «взяли» Бахмут, який досі боронять ЗСУ

ВІЙНА
10.04.2023, 17:38
Окупанти знову «взяли» Бахмут, який досі боронять ЗСУ
Фото: Deep State

Незламна українська фортеця у серці Донбасу огризається на кожен штурм росіян. Ворог постійно марить то "оточенням", то "взяттям".

А між тим Бахмут стоїть, оборона міста триває вже 253-й день. Окупанти не змогли перерізати так звану "дорогу життя" – автошлях Т-0504 – і взяти під контроль Чайковського, по суті, міське продовження артерії.

У районі залізниці вчорашні "реляції" московитів виявилися насправді рефлексіями. Оборона у місті продумана та грамотно провадиться нашим командуванням.

На доказ контролю ситуації – візит командувача Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-полковника Олександра Сирського до Бахмута. В умовах оперативного чи тактичного оточення такий візит був би неможливий.

Тобто, ЗСУ у Бахмуті тримають фронт (ситуацію у місті під контролем – прим. ред.), не дивлячись на всю складність. Так, у ЗСУ у Бахмуті немає кількісної переваги, що є перевагою ворога, але, як відомо, кількість – не якість.

Саме тому Бахмут кстоїть... Ні, бореться не 2-3 дні, а вже 253!

Не здивуюся, якщо найближчими днями командування російського окупаційно-терористичного контингенту зажене до міста дуже не типові для цього плацдарму підрозділи, а так і буде. До Великодня хочуть окупувати Бахмут, не інакше.

Але, якщо чесно, незламна фортеця Бахмут уже 4 рази зривав такі терміни росіянам:

  • узяти до кінця літа;
  • взяти на день народження воєнного злочинця у розшуку Міжнародним кримінальним судом Владіміра Путіна;
  • взяти до Нового року;
  • взяти до весни 2023 року...

Ну, а тепер щó, взяти на Великдень? А нічого не відпаде у цих солдатів із РФ, які постійно щось беруть ротом із такою інтенсивністю та негативною результативністю?

Питання, як то кажуть, риторичні. Тому, слава нації й смерть російській федерації.
Автор : Олександр Коваленко
Читайте також:
Війна
Те, що не вдалося зеленському і єрмаку на початку 2022 року, вони реалізують у 2024
18 липня, 15:05
Війна
росія повертає собі території, відбиті Україною рік тому, за літнього контрнаступу
17 липня, 09:05
Війна
Головна проблема постійних поразок наших захисників на полі бою — брак особового складу і зброї. Навіть людоловство на вулицях не рятує.
08 липня, 19:34
Опінії
Саме формулювання вже подекуди використовувалося. І видається, що сприймається здебільшого, як суто самовбивчі атаки без сенсу й змісту.
28 червня, 07:10
Війна
Передові ворожі загони сунуть «м'ясними штурмами» у західну частину Донеччини. Для загарбання української землі використовують всю техніку.
13 червня, 21:42
Війна
Окупаційно-терористичний контингент РФ намагається вийти на адміністративну межу Луганської області. У хід іде все включно з іпритом.
11 червня, 19:22