Окупантів лякає краса наших «Градів», – воїни 93 бригади «Холодний Яр»

ВІЙНА
26 червня, 08:45
Окупантів лякає краса наших «Градів», – воїни 93 бригади «Холодний Яр»

Перейшовши до повномасштабної війни, росія відкрила "скриньку Пандори" та дозволила українським захисникам масово винищувати ворога.

Такі відомості з зони проведення бойових дій проти агресорів у Харківській області оприлюднили на Facebook-сторінці 93 окремої механізованої бригади "Холодний Яр".

Українські військовослужбовці наголошують, що їхній підрозділ готувався до невідворотного великого конфлікту з окупантами, відточуючи навички поводження з важким озброєнням.

«Багато років гібридної російсько-української війни ми не могли побачити потужну красу наших "Градів". Адже українська армія дотримувалася мінських домовленостей, реактивні системи залпового вогню перебували на лінії відведення. І бути бійцем реактивного дивізіону означало не зробити жодного бойового пострілу протягом всієї ротації на фронт. Утім, холодноярські екіпажі БМ-21 "Град" постійно тренувалися.

Вони відпрацьовували навички швидкого приведення знаряддя до бою, посідали призові місця на змаганнях артилеристів, підтримували машини у бойовій готовності. Ми готувалися до великої війни. І тепер, коли російські окупаційні війська відкрито і повномасштабно вдерлися до України, наші артилеристи демонструють ворогові все, на що здатні. Точно, швидко та ефективно вражають цілі, захищають нашу піхоту та змушують окупантів відступати», – заявили у 93 ОМБр "Холодний Яр".

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", Збройні Сили України провели перше бойове застосування американських ракетних систем залпового вогню "Himars", окупантам тепер буде не солодко.

Окупантів лякає краса наших «Градів», – воїни 93 бригади «Холодний Яр»_1
Окупантів лякає краса наших «Градів», – воїни 93 бригади «Холодний Яр»_3
Окупантів лякає краса наших «Градів», – воїни 93 бригади «Холодний Яр»_5
Читайте також:
Війна
8 жителів Донецької та Луганської областей, які нещодавно виїхали до Саранська, поклялися шанувати та дотримуватися законів РФ.
11 серпня, 09:02
Війна
Наші захисники продовжують випалювати російську окупаційно-терористичну нечисть, застосовуючи для цього надсучасне західне озброєння.
10 серпня, 18:27
Війна
Загарбані російськими терористами населенні пункти на узбережжі Азовського моря не приймають відпочивальників, а пляжі – порожні.
11 липня, 20:34
Війна
Беззупинні цілодобові обстріли не припиняють здійснювати російські окупанти на Запорізькому напрямку, руйнуючи тамтешні міста і села.
10 липня, 20:36
Історія
З метою відбілити аґресію, кремлівська пропаґанда звинуватила у провокаціях свого сусіда. Але ніхто не повірив у добрі наміри окупанта.
25 червня, 09:07
Війна
Американські системи M-777, відомі у народі як "три сокири", – на правду грізна сила у руках українських захисників на Сході.
19 червня, 08:47