Окупантів лякає краса наших «Градів», – воїни 93 бригади «Холодний Яр»

ВІЙНА
26.06.2022, 08:45
Окупантів лякає краса наших «Градів», – воїни 93 бригади «Холодний Яр»

Перейшовши до повномасштабної війни, росія відкрила "скриньку Пандори" та дозволила українським захисникам масово винищувати ворога.

Такі відомості з зони проведення бойових дій проти агресорів у Харківській області оприлюднили на Facebook-сторінці 93 окремої механізованої бригади "Холодний Яр".

Українські військовослужбовці наголошують, що їхній підрозділ готувався до невідворотного великого конфлікту з окупантами, відточуючи навички поводження з важким озброєнням.

«Багато років гібридної російсько-української війни ми не могли побачити потужну красу наших "Градів". Адже українська армія дотримувалася мінських домовленостей, реактивні системи залпового вогню перебували на лінії відведення. І бути бійцем реактивного дивізіону означало не зробити жодного бойового пострілу протягом всієї ротації на фронт. Утім, холодноярські екіпажі БМ-21 "Град" постійно тренувалися.

Вони відпрацьовували навички швидкого приведення знаряддя до бою, посідали призові місця на змаганнях артилеристів, підтримували машини у бойовій готовності. Ми готувалися до великої війни. І тепер, коли російські окупаційні війська відкрито і повномасштабно вдерлися до України, наші артилеристи демонструють ворогові все, на що здатні. Точно, швидко та ефективно вражають цілі, захищають нашу піхоту та змушують окупантів відступати», – заявили у 93 ОМБр "Холодний Яр".

Своєю чергою, як раніше повідомляв "Останній Бастіон", Збройні Сили України провели перше бойове застосування американських ракетних систем залпового вогню "Himars", окупантам тепер буде не солодко.

Окупантів лякає краса наших «Градів», – воїни 93 бригади «Холодний Яр»_1
Окупантів лякає краса наших «Градів», – воїни 93 бригади «Холодний Яр»_3
Окупантів лякає краса наших «Градів», – воїни 93 бригади «Холодний Яр»_5
Читайте також:
Опінії
Запорізький напрямок уже 3 місяці як палає від невпинних боїв. Крові наших захисників там пролито немало, бо земля насичена мінами.
10 вересня, 19:26
Війна
Російський окупаційно-терористичний режим проводить етнічну селекцію у підконтрольних Москві містах українського Приазов'я.
09 вересня, 17:37
Війна
Серед безлічі іноземців, які після 24 лютого 2022 року свідомо стали на захист України до лав нашого війська, є і вихідці з Передньої Азії.
30 серпня, 20:07
Історія
У незайманій лісовій гущавині долини річки Вда поблизу села Стара Жека знайдено комплекс поховань войовничого давньоґерманського племені.
27 серпня, 16:09
Війна
Незламні захисники України цілодобово проходять через справжнісіньке пекло, яке на Заході намагаються свідомо не помічати.
22 серпня, 18:14
Світ
Сумнозвісну "золоту лихоманку" заведено асоціювати виключно із Північною Америкою. Перш за все із Каліфорнією, Аляскою та Юконом...
20 серпня, 20:57