«Українські гниди» турбують білоруську вошу Лукашенко

Опінії
07.03.2023, 17:31
«Українські гниди» турбують білоруську вошу Лукашенко
Фото: Telegram

Алєксандр Лукашенка знову кидається погрозами у бік нескореної України. Так Кремль змушує його хоч якось імітувати участь в агресії.

Історик, політолог, директор Інституту світової політики

Це – прекрасно! Лукашенко заявив, що білоруські спецслужби затримали завербованого СБУ (увага!) громадянина Росії, та ще й з українським паспортом.

А проте, прокремлівський диктатор Лукашенко нарешті підтвердив і визнав, що:

  • по-перше, успішна диверсія проти А-50 була;
  • по-друге, його поліційний апарат (найбільший в Європі) фактично ловить гав;
  • по-третє, СБУ успішно працює на території Білорусі. 
"Радгоспна геополітика" рулить!

Слухайте, а може, це йому товариш Сі Цзіньпін "наспівав"? – Ні, це певно так ось дипломатія від "великого вусатого драніка" з Мінська.

І ще – не варто очікувати офіційної реакції з боку СБУ на заяву Лукашенка. А от "бавовна" на російських військових об'єктах у Білорусі бути може.

Читайте також:
Політика
Блазні при владі в Україні руйнують рештки держави, під їхнім управлінням країна вже на межі руїни. Далі буде тільки гірше, от побачите.
21 травня, 07:09
Світ
«Попереду найнебезпечніші роки для Туманного Альбіону», — попереджає голова уряду. Це дешева політика від незграбного прем'єр-міністра.
15 травня, 12:32
Опінії
Шкідники державного рівня без державницького мислення зсередини вбивають Україну. Цим внутрішній ворог допомагає ворогу зовнішньому.
08 квітня, 13:45
Політика
У разі, якщо Джозеф Байден програє на цьогорічних виборах, Північноатлантичний альянс може розвалитися як структура. Дональд Трамп має план.
01 квітня, 12:21
Опінії
Чинний голова Верховної Ради України не самостійна фігура на політичній арені. Він — слухняний слуга своїх хазяїв із Банкової та... Кремля.
21 березня, 07:11
Політика
Прямо цієї миті вся Україна підтікає рясно кров'ю. А когось, на Банковій, виключно сильно бентежать Майдани минулого...
01 березня, 20:22