«Українські гниди» турбують білоруську вошу Лукашенко

Опінії
07 березня, 17:31
«Українські гниди» турбують білоруську вошу Лукашенко
Фото: Telegram

Алєксандр Лукашенка знову кидається погрозами у бік нескореної України. Так Кремль змушує його хоч якось імітувати участь в агресії.

Історик, політолог, директор Інституту світової політики

Це – прекрасно! Лукашенко заявив, що білоруські спецслужби затримали завербованого СБУ (увага!) громадянина Росії, та ще й з українським паспортом.

А проте, прокремлівський диктатор Лукашенко нарешті підтвердив і визнав, що:

  • по-перше, успішна диверсія проти А-50 була;
  • по-друге, його поліційний апарат (найбільший в Європі) фактично ловить гав;
  • по-третє, СБУ успішно працює на території Білорусі. 
"Радгоспна геополітика" рулить!

Слухайте, а може, це йому товариш Сі Цзіньпін "наспівав"? – Ні, це певно так ось дипломатія від "великого вусатого драніка" з Мінська.

І ще – не варто очікувати офіційної реакції з боку СБУ на заяву Лукашенка. А от "бавовна" на російських військових об'єктах у Білорусі бути може.

Читайте також:
Опінії
Україна – це, напевно, єдина країна в світі, де воєнна розвідка є підрозділом не Генерального штабу, а суто політичного органу
28 травня, 11:01
Опінії
Обрані українським народом депутати воліють і далі допомагати російським олігархам спонсорувати кремлівську диктатуру, війну, геноцид.
02 травня, 18:43
Світ
Портуґалець Антоніу Ґутерреш, який нині очолює Організацію Об'єднаних Націй, потиснув скривавлену руку "російського Ріббентропа".
28 квітня, 22:00
Опінії
Популізм – це завжди просто. Популісти беруть чутливу й важливу тему, а затим – знаходять популярне рішення.
15 квітня, 20:44
Політика
Оскільки колишні заклики Кремля про відновлення переговорів проігнорували, путінський режим вирішив піти з білоруських козирів.
12 квітня, 20:07
Опінії
Аж ніяк не після нашої перемоги, але до неї українці мусять змінитися. Ми не мамо права на забуття російських злочинів проти нашого народу.
02 квітня, 19:35