ООН: росіяни замордували мінімум 24 тисячі українців, починаючи з 24 лютого

ВІЙНА
15 травня, 21:58
ООН: росіяни замордували мінімум 24 тисячі українців, починаючи з 24 лютого

Російські окупанти продовжують здійснювати геноцид українського народу, нині встановлено попередню кількість убитих співвітчизників.

Як стверджують співробітники офісу Уповноваженого Організації Об'єднаних Націй із прав людини, підтверджено майже 24 000 жертв серед цивільного населення, передає медіаагенція "Останній Бастіон".

Згідно з оприлюдненими статистичними відомостями, від 24 лютого минулого року у загарбницькій війні, розпочатої Росією, від рук агресорів загинуло 23 тисячі 821 українець.

Водночас у звіті офісу Уповноваженого ООН із прав людини наразі не уточнюються географічні межі (села, міста, області – прим. ред.) верифікованих даних на основі могил загиблих.

Насправді жертв серед цивільного населення значно більше, ніж вказано незалежними міжнародними статистами, оскільки представники місії ООН не змогли підтвердити інформацію про тисячі вбитих у досі окупованому росіянами Маріуполі.

Водночас "Останній Бастіон" нагадує читачам, що цілеспрямована кремлівська стратегія з геноциду і заміщення українців чужинцями красномовно втілилася у життя у Донецькій області.

Читайте також:
Війна
ООН проводить розслідування проти московитських пропагандистів.
вчора, 14:07
Новини
Міжнародні слідчі збирають докази для МКС щодо спроб Московії влаштувати голод в Україні, зокрема в Маріуполі
25 вересня, 07:06
Війна
Європарламент оцінив дії режиму Лукашенка як такі, що можуть прирівнюватися до злочину проти людяності
14 вересня, 06:45
Війна
Росіяни визнали, що вбили 114 дітей в Маріуполі під час облоги
20 серпня, 11:00
Війна
Окупанти навмисне ударили по виставці дронів, де були діти. 7 загиблих. 129 поранених, з яких 15 дітей та 15 працівників поліції
19 серпня, 13:13
Війна
Більше ніж 1597 дітей постраждали в Україні внаслідок повномасштабної збройної агресії рф
13 серпня, 10:36