Опалення для полтавців може здешевшати на 5%

ПОЛТАВА
16.09.2016, 14:53
Опалення для полтавців може здешевшати на 5%

«Полтаватеплоенерго» може знизити вартість на опалення для населення на 5% за умови отримання кредиту. Варіант надання кредиту підприємству на модернізацію тепломереж розглянуть депутати Полтавської обласної ради вже в кінці вересня.

Видання «Енерголайф» поідомило, що кредити залучатимуться від Європейського банку реконструкції та розвитку або позики від Європейського інвестиційного банку.

а оцінками фахівців «Полтаватеплоенерго» потрібно близько 1 млрд грн. на реконструкцію теплових котелень значної і середньої потужності, а також ліній тепломереж.

– За допомогою кредитних коштів ми хочемо модернізувати близько 20% котлоагрегатів, які були побудовані ще в 70-80 роках. Завдяки цьому, зокрема, очікується зниження чинного тарифу на тепло на 5 %, – розповів провідний фахівець із зв’язків з громадськістю та пресою ПОКВПТГ «Полтаватеплоенерго» Олександр Циганок.

Повідомляється, що першочерговим завданням є ремонт котельні на вул. Ціолковського, 36, яка забезпечує теплом і гарячою водою 30% мешканців Полтави, що мешкають на території мікрорайонів Алмазного, Садів-1, Садів-2 та Садів-3.

Після проведення ремонтних робіт , які розраховані на 3 роки, підприємство зможе економити до 70 млн. грн в рік. Ці гроші планується направляти на погашення кредитного боргу.

Читайте також:
13 грудня в Полтаві пройшов майстер-клас з виготовлення новорічної іграшки.
вчора, 13:18
Ліквідатори аварії провели круглий стіл, де обговорили нагальні проблеми.
вчора, 08:51
Виставка розпочалася 12 грудня.
13 грудня, 18:18
Кременчуцькі депутати звернулися до прем’єр-міністра щодо підтримки національного виробника.
13 грудня, 14:15
Конкурс на кращий пам'ятник загиблим на Сході захисникам України планують провести у Гадячі.
13 грудня, 12:05