Операція «БУМеранг» на (поки що) російській землі

ВІЙНА
22 травня, 18:25
Операція «БУМеранг» на (поки що) російській землі
Фото: InformNapalm

Кремль наказав терміново вивезти ядерні боєприпаси зі стратегічного об'єкта "Белгород-22". Куди евакуюють, наразі невідомо.

Із закритого військового містечка "Белгород-22" 12-го головного управління Міністерства оборони РФ екстрено евакуюються ядерні боєприпаси. Про це повідомляються мої джерела у погонах.

"Белгород-22" (населений пункт Головчино) – одна із баз зберігання ядерної зброї. За деякими даними, зараз там зберігаються тактичні ядерні боєприпаси.

Легіон "Свобода России" сьогодні – 22.V.2023 – почав наступ на Білгородщині, захоплено декілька сіл і зараз тривають бої за місто Грайворон. А від Грайворона до Головчино – приблизно 14 кілометрів.

Мої джерела у погонах стверджують, що російська військова частина №25624  (тобто, власне "Белгород-22") очікує атаки російських патріотів із Легіону "Свобода России", а тому у паніці евакуйовує ядерний арсенал. Ситуація ускладнюється тим, що для подібних заходів потрібно запускати у дію суворий протокол безпеки.

Ось так от, несподівано Україна може стати ядерною державою! А московитам же казали, що так і буде, тому спостерігаймо далі за подіями.

Автор – Орест Сохар, військовий експерт і шеф-редактор "OBOZREVATEL"

Читайте також:
Світ
Повінь, спричинена сильним дощем, призвела до щонайменше 10 смертей у Болгарії, Туреччині та Греції.
06 вересня, 15:32
Світ
Щонайменше двоє людей загинули і одна людина зникла безвісти після повені в центрі Іспанії.
04 вересня, 18:30
Світ
Глибокий отвір посеред земної поверхні, що утворився на місці гірничодобувної діяльності на Півночі Чилі, збільшується у розмірах.
24 серпня, 18:14
Світ
Експерти вважають, що бомба часів Другої світової війни, але вони повинні вивчити її уважніше, щоб переконатися.
12 серпня, 10:49
Кримінал
На даний час на місці працює слідчо-оперативна група, спецпризначенці, вибухотехніки та кінологи
05 липня, 18:26
Війна
За легендою профілактичних навчань, на одному з реакторів Запорізької атомної електростанції міг статися витік радіаційних речовин.
29 червня, 19:36