«Опора» виявила підозрілі факти зі зміною адреси голосування

ПОЛІТИКА
20 жовтня, 18:05
«Опора» виявила підозрілі факти зі зміною адреси голосування
Фото: voi.com.ua

Маніпуляції стосуються Дніпропетровщини та Львівщини.

Громадянська мережа «Опора» дізналася про підозрілі факти щодо реєстрації для голосування на місцевих виборах, зокрема, у Східниці Львівської області та в Зеленому Полі Дніпропетровської області. 

Про це 20 жовтня громадська мережа повідомляє у Facebook.

Зазначається, що процедура зміни виборчої адреси допомогла багатьом українцям голосувати за місцем свого фактичного проживання.

«Проте деякі політики та партії, можуть намагатись використати цю процедуру з метою виборчих маніпуляцій», – інформують в ОПОРІ.

Зокрема, на Львівщині Громадянська мережа виявила, «що щонайменше за 4 адресами у селищі Східниця виборчу адресу змінили 62 особи. Це – третина виборців від загальної кількості тих, хто змінив виборчу адресу в Східницькій селищній громаді. 

Також, згідно з оприлюдненою інформацією, у більшості випадків адресу змінювали чоловіки і жінки з однаковими прізвищами, які не мають жодного відношення до цих помешкань, про що ОПОРІ повідомили родичі власників житла». 

На Дніпропетровщині члени дільничної виборчої комісії у селі Зелене Поле звернулись до ОПОРИ через проблеми з доступом до списків виборців. 

«З’ясувалося, що в деяких селах громади для участі у голосуванні на виборах зареєструвалися особи, які не проживають за зазначеними адресами. ОПОРА звернулася до поліції з проханням розслідувати ймовірне правопорушення», – підкреслюється в повідомленні.
 

Читайте також:
Найвищий орган конституційного контролю в Іспанії дозволив владі перейти до негайного виконання закону "Про громадянську безпеку".
21 листопада, 07:09
В уряді констатують низький рівень виконання рішення судів, приватні виконавці мають це виправити.
12 листопада, 12:54
Найбільше заяв надійшло щодо незаконної агітації.
02 листопада, 15:48
Парламенту пропонують підтримати зміни до законодавства, які повинні знищити корупцію.
28 жовтня, 08:51
Законопроєкт робить жорсткішою відповідальність за протидію роботі журналіста.
22 жовтня, 14:38
Вони зможуть слухати розмови та читати повідомлення месенджерів із зашифрованими повідомленнями.
21 жовтня, 17:19