Голова ГО «Останній Бастіон» разом з однодумцями відправили гуманітарну допомогу бійцям на Сході України

ДОСЯГНЕННЯ
31.07.2014, 09:24
Голова ГО «Останній Бастіон» разом з однодумцями відправили гуманітарну допомогу бійцям на Сході України

Сьогодні, 31 липня, на Схід України відправилась чергова партія гуманітарної допомоги від представників ГО «Останній Бастіон» та небайдужих однодумців.

Голова Громадської організації «Останній Бастіон» Геннадій Сікалов впевнений, що сьогодні ми можемо і маємо допомагати нашим бійцям на сході:

«Головне це те, що ми можемо допомогти нашим солдатам не лише гуманітарною допомогою, а й просити Президента України і уряд нашої країни, щоб вони максимально активізували військові дії і на нашій землі нарешті запанував мир», - сказав Геннадій Анатолійович.

Гуманітарна допомога, котра була відправлена у зону АТО, збиралась по списку, що надали самі бійці: різноманітні ліки, цигарки, вода, олія, одяг, взуття, технічні прилади, миючі засоби та багато іншого.

«Ми розуміємо що солдати, які перебувають там сьогодні потребують не лише військової допомоги: зброї та патронів. Їм необхідна також і допомоги з боку звичайних цивільних осіб, тобто нас. Не дивлячись на те, що ми не приймаємо безпосередньо участь у бойових діях на передовій - ми не повинні бути сторонніми спостерігачами під час цих складних подій, котрі відбуваються в державі.

Тому ми зв’язалися з луганчанами, що допомагають солдатам на передовій і висловили бажання надати їм необхідні предмети харчування, медичні препарати, одяг, взуття. Сьогодні ми разом з Геннадієм Анатолійовичем та Андрієм Андрійовичем прийняли рішення відправити машину і підтримати наших бійців у цей важки час для них і для держави час. Адже вони повинні розуміти, що ми разом з ними і вони там не самі», - зазначив Анатолій Степанович.

Варто сказати, що це вже не перший раз, коли вони відправляють допомогу бійцям у зоні АТО:

«Це вже далеко не перша наша подібна акції і не остання. Ми регулярно відправляємо допомогу нашим бійцям на сході, туди де ми спілкуємось безпосередньо з людьми, які стовідсотково передають її в руки солдатам, адже як сказав Анатолій Степанович, бійці повинні відчувати, що вони надійно захищенні і про них пам’ятають», - прокоментував Андрій Андрійович.

Інформація про час відправлення, місце доставки та назви батальйони, що отримають допомогу, не повідомляється у зв’язку з питанням безпеки.