«Останній Бастіон» на вістрі інформборні з російським агресором

ПОЛІТИКА
30.06.2022, 17:01
«Останній Бастіон» на вістрі інформборні з російським агресором
Фото: Дмитро Савченко

«Ми йдемо у бою життєвому: тверді й міцні, незламні мов граніт. Бо плач не дав свободи ще нікому, а хто борець, – той здобуває світ»...

Попри війну, я все ще лишаюся відповідальним редактором одіозного видання "Останній Бастіон". Міцно спаяна команда без збоїв працює в автономному режимі, що дозволяє нам надійно тримати вогневі рубежі в інформаційному театрі бойових дій.

На шпальтах видання ми викладаємо живий погляд на хід бойових дій і не орудуємо чутками та сухими копі-пастами. Бійці з передової періодично публікують у нас свої матеріали в авторських колонках...

А ще, ми без зайвої скромності висвітлюємо роль і діяльність Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" у ході нинішнього змагу за країну. Зокрема, 1 окремої штурмової роти – підрозділу "Вовків Да Вінчі".

Сукупна гальванічність цих напрямків командної роботи змушує палати фольгу на куполах кремлівських веж. Для нас це велика честь та індикатор ефективності.

"Роскомнадзор" (попри війну) продовжує надсилати на нашу адресу погрози, анафеми та оди проклять. Здавалося б усе логічно, втім не без ложки абсурду.

Вже не вперше з діями запорєбрікових медіаопричників синхронізуються активності полтавської контори та міліції. Саме у Полтаві знаходиться редакція "Останнього Бастіону" і не помітити нас у соціальній фауні міста вкрай складно.

Не зважаючи на активну і безоглядну допомогу бойовим підрозділам, почесний засновник нашого видання Геннадій Сікалов, вкотре опиняється в прицілі брудних провокацій. Як не дивно, їх виконують людьми у формі не зраджуючи духу старорежимних традицій: погрози, дзвінки, виклики у кабінети, профілактичні бесіди тощо...

Цілком незрозуміло в чиїх інтересах вони діють і кому на руку такі випади, нашій державі, чи зовнішньому агресору. І все ж схиляюся до другого варіанту.

При цьому варто відзначити що Полтава є вкрай специфічним містом. Воно вочевидь не позбулося гравітації присутні фантомного Ілюши Киви, який продовжує тримати руку на пульсі процесів через агентів впливу.

Хай би там як, а "Останній Бастіон" не припинить своєї діяльності не давши останній бій за право говорити правду і висловлювати свій погляд на поточні події... In hoc signo bastion vinces.

«Останній Бастіон» на вістрі інформборні з російським агресором_1
«Останній Бастіон» на вістрі інформборні з російським агресором_3
«Останній Бастіон» на вістрі інформборні з російським агресором_5
«Останній Бастіон» на вістрі інформборні з російським агресором_7
Автор : Головред Дмитро Савченко
Читайте також:
Політика
Бізнес-партнер Єрмака Шарапов погрожує ЗМІ судами
26 серпня, 06:43
Світ
Новий закон про кримінальну відповідальність за «навмисне завдання шкоди» національним інтересам країни, викликає побоювання опозиції.
02 червня, 16:25
Політика
Майже 20 років поспіль триває рішуча боротьба за демократію, яка, ймовірно, наближається до поворотного моменту.
14 квітня, 22:18
Політика
Команда Зеленського профінансувала ЗелеМарафон на 500 млн грн з бюджету
14 квітня, 12:40
Політика
В Україні Нацрада має право закривати ЗМІ без рішення суду вже сьогодні
31 березня, 10:02
Політика
Інтернет асоціація України виступила проти рішення про фільтрацію "шахрайських сайтів". Це може призвести до блокування будь-яких ресурсів
01 березня, 06:55