"роскомнадзор" підтримав НВР "Правий Сектор"

26 травня, 21:15
"роскомнадзор" підтримав НВР "Правий Сектор"

Останній Бастіон дякує своїм прихильникам з "роскомнадзору"

Сьогодні на електронну пошту "Останнього Бастіону" надійшли листи від "мосроскомнадзору", в яких від нас вимагається прибрати матеріали, присвячені діяльності НВР "Правого сектору".

Так звана "федеральна служба з нагляду у сфері зв'язку, інформаційних технологій і масових комунікацій", вкотре, марно намагається переконати, що будь-які публічні згадки про діяльність правосекторівців, та Добровольчого Українського Корпусу, підпадають під статтю "екстремізм" чинного Карного кодексу сучасної орди.

Цього разу претензії ординців були висловлені стосовно двох публікацій "Останнього Бастіону":

Вкотре нагадуємо "роскомнадзору", що "Останній Бастіон" дотримується чіткої лінії та займає принципові позиції.

  • По-перше, жоден державний чи приватний орган не має права вказувати нам, що, як, і коли публікувати, адже ми діємо у рамках чинного українського законодавства.
  • По-друге, виконавці волі Кремля мають спрямувати свої потуги на боротьбу з внутрішніми екстремістами, перш за все бандою владіміра путіна, а також кланом рамзана кадирова та інших.
  • По-третє, у нас доволі прозора редакційна політика, спрямована на повсякденне і різнобічне патріотичне виховання сучасного українського суспільства, досі хворого вірусом меншовартості, залишеного у спадок двома московськими імперіями – царською та комуністичною, а тому, коритися чи виконувати вимоги чужинців, ми не будемо за жодних обставин.

Нас дуже тішить, що на орді чиновники режиму кремлівського бункерного щура пильно стежать за діяльністю "Останнього Бастіону", уважно читають, та вивчають наші матеріали, присвячені діяльності НВР "Правий Сектор", з них вони можуть почерпнути багато корисної інформації, яка знаходиться під забороною на московії.

Останній Бастіон дякує за вашу увагу до нашої інформаційної агенції !

P.S. Якщо вас так лякають публікації про НВР "Правий Сектор", та ви укакувалися від візитки Яроша, то ми боїмося уявити, що з вами буде, коли ви побачите візитку нашого редактора Геннадія Сікалова.

Слава Україні !

Читайте також:
Опінії
ОБРИДЛА ВТОМЛЕНА НЕГОЛЕНІСТЬ ЧОТИРИРАЗОВОГО УХИЛЯНТА У "ГЕРОЇЧНІЙ" ФУТБОЛЦІ
12 серпня, 11:25
Політика
Найбільша міжнародна неурядова організація зі штаб-квартирою у Нью-Йорку розкритикувала нещодавні ініціативи українських законотворців.
30 липня, 08:48
Політика
«Ми йдемо у бою життєвому: тверді й міцні, незламні мов граніт. Бо плач не дав свободи ще нікому, а хто борець, – той здобуває світ»...
30 червня, 17:01
Виміри
Колаборанти, з числа працівників правохоронних органів, систематично намагаються втрутитися в діяльність ліцензованого ЗМІ Останній Бастіон.
24 червня, 16:55
Полтава
Держспецзв’язку пояснило, чому відключило «Прямий», «Еспресо» і «П’ятий» з ефіру Повний
09 травня, 17:10
Опінії
Вже 9-й рік в Україні точиться війна з російським агресором, інформаційна в тому числі. Тож слід фільтрувати свій інформпростір.
17 квітня, 08:09