Пам'ять про героїв залишиться у віках

Виміри
15.12.2022, 17:45

Виконавчий комітет Полтавської міської ради затвердив встановлення інформаційної дошки Герою України Тарасу Бобаничу

Сьогодні відповідним рішенням виконавчий комітет Полтавської міської ради затвердив встановлення інформаційної дошки Герою України Тарасу Бобаничу (другу Хаммеру).

Інформаційну дошку Тарасу Бобаничу встановлять за адресою: м. Полтава, вул. Соборності, 5 А.

Друг Хаммер зі студентських років був активним учасником правого руху, який вважав, що націоналіст має тихо робити свою справу, не очікуючи винагороди чи похвали.

В кінці листопада 2013 року він долучився до лав «Правого сектору». Брав активну участь у подіях Майдану.

Пам'ять про героїв залишиться у віках_1

З 2014 року воював проти окупантів у складі ДУК «Правий сектор». Брав участь у бойових діях в складі 1-ї окремої штурмової роти ДУК ПС.

У 2019 році друг Хаммер став заступником Командира ДУК ПС з питань діяльності резервних підрозділів. А в 2020 році був обраний членом Проводу Національно-Визвольного Руху «Правий сектор».

Після повномасштабного вторгнення росії в Україну Тарас Бобанич очолив 2-й окремий батальйон ДУК ПС.

Пам'ять про героїв залишиться у віках_3

Загинув друг Хаммер 8 квітня 2022 року в бою проти російських військ під час виконання бойового завдання підрозділом на Ізюмському напрямку, прикривши собою побратимів.

Загибель друга Хаммера стала непоправною втратою для всього націоналістичного руху України. Але його Життя та Чин надихатиме ще не одне покоління українців на розбудову Української Самостійної Соборної Держави, яка дуже скоро завалить москву.

24 серпня 2022 року полеглого смертю хоробрих воїна Добровольчого Українського Корпусу "Правий сектор" Тараса Бобанича (друга "Хаммера") вшановано Зіркою Героя України.

Рішенням виконавчого комітету Львівської міської ради від 29 вересня 2022 року вулицю Короленка у Львові перейменовано на вул. Тараса Бобанича

14 жовтня на свято Покрови Пресвятої Богородиці в Стрию урочисто відкрили пам’ятну дошку Герою України Тарасу Бобаничу.

Меморіальну дошку з барельєфом роботи відомого скульптора Дмитра Коршунова відкрили на території школи № 9, де навчався Герой. Тепер цей навчальний заклад матиме ім’я Тараса Бобанича.

28 листопада у Полтаві відкрили меморіальну дошку-барельєф Герою України Тарасу Бобаничу "Хаммеру".

"Останній Бастіон" висловлює щирі слова подяки депутатам Полтавської міської ради Ігорю Еренбургу, Євгену Диканю та міському голові Полтави Олександру Мамаю за те, що вперше у Полтаві влада у такий короткий час визнала Чин загиблого Героя, та вирішила вшанувати пам'ять Тараса Бобанича.

Ми маємо вічно пам'ятати Чин воїнів, які поклали своє життя, відстоюючи незалежність та свободу України !

Автор : Останній Бастіон
Читайте також:
Опінії
Назвавши вулиці нашими іменами – повертаємо собі символічну власність на свою землю. Інакше в Україні завше буде присутність чужого.
22 березня, 17:08
Війна
Нескінченний мартиролог вільної Української Нації щодня поповнюється новими іменами. У Вирій відлітають найкращі, а гірші – на Банковій.
10 березня, 19:12
Політика
Бездуховна колиска закостенілого рагулізму досі перебуває на узбіччі всеукраїнських процесів, ігноруючи тектонічні зміни у суспільстві.
08 березня, 18:14