Пандемія розігнала гей-паради

26.03.2020, 20:17
Пандемія розігнала гей-паради
Фото: svoboda.org

Представники нетрадиційної орієнтації не на жарт злякалися пандемії.

Світ другий місяць живе в умовах пандемії, яка налякала уряди цілих країн. Не виключенням стали й представники нетрадиційних сексуальних меншин. Дані особи, традиційно, у червні протягом останніх 5 років проводять такий собі всесвітній «тиждень гордості», коли вони гуськом ходять містами та хваляться, що вони таки нетрадиційної орієнтації.

У цьому році українські грантоїди вирішили піти ще далі і оголосили «місяць гордості», протягом якого вони планували пишатися свою «інакшістю». Але, як не парадоксально, втрутилася пандемія.

«У зв’язку із глобальною пандемією COVID-19, оголошенням надзвичайної ситуації на території Київської області та міста Києва, а також із введенням карантинних заходів в Україні, ГО «КиївПрайд» змушена повідомити про перенесення «ПрайдМісяця» та «Маршу Рівності 2020» на невизначений термін. Нову дату буде оголошено після стабілізації ситуації та офіційного закінчення карантинних обмежень», – оголосили лідери голубих.

Відзначимо, це вже не вперше на ЛГБТ впливають суспільно-політичні події. У 2013 році в Києві пройшов перший гей-парад, а вже за рік у 2014, коли в Україні вирувала активна фаза війни, представники нетрадиційної орієнтації та грантоїди не влаштовували ніяких заходів. Однак вже у 2015, коли ворога на сході було зупинено і стало зрозуміло, що ситуація нормалізувалася, гей-парадівці знову вийшли поганити наші вулиці.

Відзначимо, пандемія впливає не лише на представників одностатевих відносин, а і на лібералів в цілому.

Зокрема, пандемія коронавірусу і наплив біженців з Туреччини, викликали острах у Євросоюзі. Європа вже виділила величезну суму на підтримку Греції, яка стримує біженців, що напливом ідуть з Туреччини, забувши всі слова про толерантність і відкриті кордони. При цьому кордони між країнами ЄС так само закриті.

Тобто, толерантність, мультикультурність – весь набір пропогандивних штампів живуть лише в умовах добробуту та пересиченості життям. Як це не дивно, тільки-но світ охоплює пандемія, війна, чи інша надзвичайна ситуація, то всі враз забувають про декларовані раніше гасла.

Автор : Микола Шевчук
Читайте також:
Карантин, локдаун і криза системи охорони здоров'я у низці країн відкинули на другий план існування кричущого симптому коронавірусу.
29.12.2020, 12:34
Очільник естонського міністерства фінансів Мартін Гельме звинуватив комуністичний Китай у проведенні глобального експерименту.
19.12.2020, 09:09
«Контроль самоізоляції з допомогою електронного сервісу «Дій вдома» незаконний».
06.05.2020, 14:48
В Україні зафіксовано 9410 випадків коронавірусної хвороби COVID-19.
28.04.2020, 15:42
Уряду США потрібно реагувати на свідомий акт влади комуністичного Китаю щодо надання неправдивих даних про COVID-19.
20.04.2020, 12:45
Найбільше випадків зафіксовано в Чернівецькій, Івано-Франківській, Тернопільській та Вінницькій області, а також в Києві.
19.04.2020, 12:40