Паніка у Китаї: запаси медикаментів майже витрачені, лікарі стикаються з погрозамии від пацієнтів.

СВІТ
14.02.2020, 07:14
Паніка у Китаї: запаси медикаментів майже витрачені, лікарі стикаються з погрозамии від пацієнтів.
Фото: tsn.ua

«Наші запаси майже всі витрачені! Будь ласка, перешліть нам це, вибачте, що постійно турбуємо всіх!»

Китай здійснив безпрецедентні кроки для боротьби зі смертельним спалахом коронавірусу, що розпочався в центральному місті Китаю, включаючи блокування провінції із 60 мільйонами людей, але на передовій боротьби із коронавірусом, в лікарняних відділеннях лікарі та медсестри заявляють, що їм не вистачає основних запасів медичного забезпечення і що вони стикаються з фізичними загрозами від панікуючих пацієнтів.

Про це повідомляє South China Morning Post.

Один лікар в лікарні Ухань сказав, що він не був удома протягом двох тижнів, і навіть під час нещодавньої зміни опівночі у нього було 150 пацієнтів в амбулаторії, що вишикувалися у чергу. Лікарі та медсестри в Ухані ризикують своїм життям кожної хвилини.

«Усі пацієнти вкрай знервовані. Деякі з них стали відчайдушними після очікування протягом декількох годин на морозі. Я чув, як один із паціентів, що був у черзі, говорив, що він так довго чекав, що хотів зарізати нас. Я боюся. Вбивство кількох із нас не зменшить чергу, правда?» – запитує він.

Його стурбованість щодо насильства зрозуміла. У середу член сім'ї хворого на пневмонію, спричинену вірусом побив двох лікарів у Четвертій лікарні Уханя. Захисний одяг одного лікаря був зірваний в зоні зараження, –  стверджує Beijing Youth Daily.

«Емоції зростають, оскільки лікарня працює з максимальною потужністю з початку січня. Багато хто не може знайти ліжко. Але що ми можемо зробити?» сказав лікар, який попросив його ім’я не публікувати, оскільки він не має права нічого говорити щодо цього питання.

Лікарі та медсестри працюють безперервно, навіть опівночі зміна повністю заповнена. «Нас оточують пацієнти, які кашляють поруч з нами цілу ніч ».

Пекін заявив, що мобілізував понад 6000 медичних працівників для допомоги виснаженим колегам в провінції Хубей, столицею якої є Вухань. Китайська армія, військово-морський флот та військово-повітряні сили також направили лікарів для посилення трьох основних лікарень, які лікують пацієнтів у місті.

Але навіть після того, як 500 тисячам медичних працівників в провінції Хубей скасували новорічні канікули і саме в Хубей 90% всіх смертей від вірусу, лікарні мають кадрову кризу.

Військові лікарі неабияк підстраховують своїх колег та лікарні як і раніше неукомплектовані, сказав чоловік, що належить до медиків.

«Занадто багато пацієнтів потрібно лікувати, занадто багато тестів потрібно зробити, всі зайняті. Але з нашою командою колеги з Уханя принаймні можуть поспати ще на одну-дві години більше», – говорила одна людина за умови анонімності.

Інші медичні працівники міста заявили, що постачання необхідних засобів покращилося, але їх все ще не достатньо.

Лікар з лікарні Тонджі, який попросив його не називати, сказав, що через нестачу засобів він носив той самий захисний одяг протягом 10-годинної зміни.
«Перевдягатися потрібно щоразу, коли ми виходимо з зараженої зони. Я ношу підгузки для дорослих і намагаюся пити менше води під час зміни, щоб мені не довелося ходити в туалет. Це поширене явище серед моїх колег», – сказав він.

На минулому тижні лікар з блоку нейрохірургії Wuhan Union Hospital заявив на Weibo - Китай Twitter-like platform, що лікарня має гостру потребу в медичних витратних матеріалах, в тому числі окулярах, одноразових захисних костюмах та N95 респіраторах.
«Наші запаси майже всі витрачені! Будь ласка, перешліть нам це, вибачте, що постійно турбуємо всіх!»

Допис також включав звернення про фінансові пожертви, включав реквізити банківського рахунку та номери телефонів працівників лікарні, з якими люди повинні зв’язуватися.

Чоловік з прізвищем Ченг, заявив, що захисні костюми для одноразового користування найбільше мають попит.

«Без захисних костюмів лікарі взагалі не можуть контактувати з пацієнтами або лікувати їх, тому це сильно впливає на нашу роботу», – сказав він.

Лікарі проходять через величезну кількість цих костюмів за день.Спочатку вони отримували багато пожертв з усієї держави, після першого звернення про допомогу, але виявилося, що багато з них не відповідають медичним рекомендаціям і їх не можна використовувати.

Ченг сказав, що лікарі в лікарні Wuhan Union Hospital справляються, попри величезне виснаження ресурсів.
«Врешті-решт, наша робота полягає в тому, щоб служити суспільству», – сказав він, додавши, що він теж працював у 15- і 16-годинний робочий день.

Читайте також:
Світ
Напередодні осені виявлена мутація небезпечного вірусу доволі швидко поширюється в азійських країна, особливо у комуністичному Китаї.
12.08.2023, 19:04
Світ
У деяких провінціях комуністичного Китаю розпочалася кампанія зі щеплення неповнолітніх дітей віком від 3-х до 17 років проти COVID-19.
26.10.2021, 09:43
Життя
Карантин, локдаун і криза системи охорони здоров'я у низці країн відкинули на другий план існування кричущого симптому коронавірусу.
29.12.2020, 12:34
Світ
Очільник естонського міністерства фінансів Мартін Гельме звинуватив комуністичний Китай у проведенні глобального експерименту.
19.12.2020, 09:09
Новини
«Контроль самоізоляції з допомогою електронного сервісу «Дій вдома» незаконний».
06.05.2020, 14:48
Новини
В Україні зафіксовано 9410 випадків коронавірусної хвороби COVID-19.
28.04.2020, 15:42