Панове, а Ви того Буданова бачили?

Опінії
16.12.2021, 16:34
Кирило Буданов
Кирило Буданов

Яка країна – такі й розвідники.

Відомий журналіст, публіцист і блогер

Народ дивується професіоналізму начальника Головного управління розвідки Міноборони Кирила Буданова, який мешкає в одному маєтку з наркозалежним громадянином Російської Федерації Олександром Гогілашвілі, засудженим Пролетарським районним судом м. Ростов-на-Дону за шахрайтво та підробку документів.

При цьому будинок, у якому проживає Буданов, належить «обнальнику» Стрелковському, що тримає конвертаційні центри.

Мовляв, невже Буданов, обіймаючи таку посаду, не міг перевірити громадянство й біографію цього Гогілашвілі, з яким разом відпочиває і якому навіть надав броньований автомобіль з гаражу ГУР МО? Та й зв’язок носія найвищих державних таємниць з «обнальником» не може не дивувати – професійні розвідники уникають подібних друзів.

Панове, а Ви того Буданова бачили?

Якщо ні – придивіться до фотографії начальника воєнної розвідки України, звернувши увагу на його руки з ниточками та браслетиками «від порчі та зглазу».

Я вже розповідав, як Буданов потрапив у крісло начальника ГУР МО – він, взагалі-то, прислужував у ескорті голови Служби зовнішньої розвідки Валерія Кондратюка. Кондратюк і порадив Єрмаку призначити Кирила Олексійовича керувати воєнною розвідкою, виходячи з того ж принципу, з якого бояри обрали на російський престол Михайла Романова: «Міша молод, умом нє вишел».

За кілька місяців по тому Єрмак вигнав Кондратюка, який руками неосудного Буданова влаштував викрадення в Кишиневі екс-судді Миколи Чауса, але Буданов прижився на «Острові», оскільки нікому не заважає й ні в що не втручається.

Коротше кажучи, яка країна – такі й розвідники.

Читайте також:
Або про черговий викид найвеличнішого ряженого...
17 січня, 08:33
Запорізькі судді на корпоративі заспівали тюремний шансон
13 січня, 15:35
Московія дедалі частіше вдається до послуг буксирів під час переміщення військових кораблів.
09 січня, 17:25
Черговий маразм з боку поплічників Лукашенка
03 січня, 17:06
Зняли не лише російську, а й чеську збірну.
02 січня, 09:11