Папа Франциск воліє беатифікувати батька-засновника ЄС

СВІТ
22.06.2021, 07:59
Роберт Шуман
Роберт Шуман
Фото: New Europe

Французького міністра середини ХХ століття Роберта Шумана, який заклав основи Європейського союзу, невдовзі можуть проголосити святим.

Відповідну інформацію оприлюднило провідне британське видання "The Guardian" з посиланням на канцелярію Апостольського Престолу у Ватикані.

Для того, аби довести святість Шумана у канонах римсько-католицької Церкви, Папа Франциск має винести суверенне рішення і розпочати процес беатифікації за "його героїчні чесноти".

На сьогодні відомо, що батькові-засновнику Євросоюзу необхідно мати у своєму "послужному списку" підтверджене диво, коли, наприклад, до його імені зверталися з молитвою нужденні і це їм допомогло.

У канцелярії Апостольського Престолу наголошують, що Роберт Шуман розумів свою місію нести мир після Другої світової війни на цілий Європейський континент — від Лісабону до Гельсинкі — власне крізь призму католицизму.

«За час перебування його на посаді міністра і прем'єр-міністра Франції, він став справжнім моральним орієнтиром для своєї країни. За діями громадського і політичного діяча стояла душа людини, яка жила потай, яка ходила до Церкви, коли тільки могла, яка розмірковувала над святими словами, перш ніж формулювати політичні арґументи», — прокоментували ситуацію у Ватикані.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", Московський патріархат (РПЦ) розгорнув черговий конфлікт з установою МОЗ України.

Читайте також:
Політика
Один із затятих критиків понтифіка, архієпископ Ґеорґ Ґенсвайн став новим нунцієм Ватикану у країнах Балтії. Папа Римський веде свою гру.
28 червня, 08:29
Світ
Католицький священник Франц Йозеф Овербек виступив із публічною лекцією у місті Боттроп, підтримавши боротьбу нашого народу за свою свободу.
07.04.2023, 18:36
Полтава
У Полтавській області побільшає парафій визнаної Вселенським Патріархом Варфоломієм I автокефальної православної Церкви.
13.06.2022, 07:19
Опінії
Маніхеям із Будапешта та садукеям із Москви присвячується...
05.06.2022, 09:04
Політика
Національно-визвольний рух "Правий сектор" звернувся до українців із закликом переходити до Православної Церкви України.
10.04.2022, 21:06