Папа Лев XIV готовий стати посередником у переговорах про припинення війн

ПОЛІТИКА
14 травня, 16:41
Папа Лев XIV готовий стати посередником у переговорах про припинення війн

Папа Римський Лев XIV заявив, що Святий Престол готовий стати посередником та надати майданчик для переговорів лідерам країн, що воюють.

Про це він заявив під час аудієнції паломників, які прибули до Риму в межах Ювілею Східних Церков, пише Vatican News.

Папа Римський закликав молитися за мир, який є «примиренням, прощенням та відвагою перегорнути сторінку та розпочати наново». Він запевнив, що докладатиме всіх зусиль, щоб цей мир поширювався.

За його словами, Святий Престол відкритий надати простір для того, щоб «вороги зустрілися й подивилися у вічі».

«Народи прагнуть миру, і я, поклавши руку на серце, кажу провідникам народів: зустріньмося, ведімо діалог і переговори. Війна ніколи не є неминучою. Зброя може і повинна замовкнути, бо вона не розв'язує проблеми, а лише збільшує їх», — заявив Папа Римський Лев XIV.

Раніше Папа Римський Лев XIV під час своєї першої недільної молитви на посаді понтифіка закликав до справедливого та тривалого миру в Україні та заявив, що «носить у серці страждання українського народу».

Автор : Відділ моніторингу
Читайте також:
Політика
Митрополит Антоній представляв ФСБшного патріарха Кирила на похороні Папи Франциска.
17:04
Політика
Державний секретар США переконав президента Дональда Трампа зайняти жорсткішу зовнішньополітичну позицію щодо росії, Китаю та Ірану.
24 липня, 15:05
Війна
Пєсков заявив про «віз попереду коня».
24 липня, 12:23
Політика
Лист включає скарги на політизований процес прийняття рішень у Пентагоні.
24 липня, 10:27
Політика
Coca-Cola вирішує випустити нову версію напою, як і попереджав раніше Трамп.
23 липня, 14:05
Політика
Причиною стали антиамериканські та антиізраїльські настрої, а також на прогресивні погляди.
22 липня, 14:51