Париж і Баку домовилися разом «утихомирювати» Єреван

СВІТ
07.08.2021, 08:01
Париж і Баку домовилися разом «утихомирювати» Єреван
Фото: ABC.AZ

Вірменія – "офірний цап" Кавказу, якого систематично зраджують поодинокі друзі, партнери та ситуативні союзники.

Про це свідчить нещодавня телефонна розмова між президентами Ільгамом Алієвим і Еммануелем Макроном, в якій вони обговорили загальну ситуацію у реґіоні.

Таку інформацію оприлюднила пресслужба лідера Азербайджанської республіки, інформує аґенція "Останній Бастіон".

У ході кількагодинного діалоґу президенти обмінялися думками щодо намічених планів Баку якісно реінтеґрувати понівечений вірменською окупацією Нагірний Карабах, а також можливої участі Парижу у встановленні реґіонального миру та стабільності.

«Французький лідер підтвердив позицію своєї країни щодо підтримки територіальної цілісності та суверенітету Азербайджану, закликавши владу Вірменії до виконання підписаної 10 листопада 2020 року тристоронньої мирної угоди», – повідомили у пресслужбі президента Ільгама Алієва.

Крім того, Еммануель Макрон також виявив ініціативу посилити двосторонні азербайджансько-французькі відносити у галузі торгівлі, фінансів, енерґетики, безпеки та оборони.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Нікол Пашинян запропонував Кремлю створити на вірменсько-азербайджанському кордоні мережу опорних пунктів російських прикордонників.

Читайте також:
Світ
Голова грузинського уряду переконаний, що його країна пройшла дуже велике випробування, коли російські окупанти вдерлися у лютому в Україну.
30 липня, 18:01
Політика
Кремлівський бункерний щур продовжить втрачати вплив за межами московії, зокрема на Кавказі, бо війна проти України довела його слабкість.
22 червня, 18:10
Світ
Абхазькі сепаратисти виступили проти приєднання непідконтрольного грузинській владі окупованого регіону до росії.
31 березня, 07:02
Світ
Альянс Шушинської декларації (тобто, Азербайджану і Туреччини) йде у наступ. Оперативний аналіз подій в Україні надав їм поштовх до дій.
27 березня, 19:04
Світ
Полишені позиції московитського військового контингенту у дотепер окупованій частині Нагірного Карабаху почали займати азербайджанці.
24 березня, 20:53
Світ
Політична сила "Лело для Грузії" виступила з ініціативою заслухати промову 6-го Президента України у сесійній залі парламенту у Тбілісі.
19 березня, 07:01