Париж і Баку домовилися разом «утихомирювати» Єреван

СВІТ
07 серпня, 08:01
Париж і Баку домовилися разом «утихомирювати» Єреван
Фото: ABC.AZ

Вірменія – "офірний цап" Кавказу, якого систематично зраджують поодинокі друзі, партнери та ситуативні союзники.

Про це свідчить нещодавня телефонна розмова між президентами Ільгамом Алієвим і Еммануелем Макроном, в якій вони обговорили загальну ситуацію у реґіоні.

Таку інформацію оприлюднила пресслужба лідера Азербайджанської республіки, інформує аґенція "Останній Бастіон".

У ході кількагодинного діалоґу президенти обмінялися думками щодо намічених планів Баку якісно реінтеґрувати понівечений вірменською окупацією Нагірний Карабах, а також можливої участі Парижу у встановленні реґіонального миру та стабільності.

«Французький лідер підтвердив позицію своєї країни щодо підтримки територіальної цілісності та суверенітету Азербайджану, закликавши владу Вірменії до виконання підписаної 10 листопада 2020 року тристоронньої мирної угоди», – повідомили у пресслужбі президента Ільгама Алієва.

Крім того, Еммануель Макрон також виявив ініціативу посилити двосторонні азербайджансько-французькі відносити у галузі торгівлі, фінансів, енерґетики, безпеки та оборони.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Нікол Пашинян запропонував Кремлю створити на вірменсько-азербайджанському кордоні мережу опорних пунктів російських прикордонників.

вибір редакції
Читайте також:
Залізничний монополіст РФ — корпорація "РЖД" — спромігся занапастити інфраструктуру своєї вірменської філії та заборгувати чималу суму.
17 вересня, 07:59
На грузинсько-російському кордоні у горах почалося будівництво найбільшого у реґіоні тунелю.
11 вересня, 16:45
Вірменський прем'єр-міністр висловив бажання у найближчі місяці відновити продуктивний діалог із владою сусідньої Туреччини.
08 вересня, 13:29
На території звільненого від вірменських окупаційних сил Лачинського району Карабаху тривають чергові планові військові навчання.
07 вересня, 11:28
6 вересня 1991 року Джохар Дудаєв проголосив відновлення незалежної Чеченської держави, розірвавши зв'язки з російськими окупантами.
06 вересня, 13:31
Чим ближче день виборів до Державної Думи РФ, тим рішучіше путінська банда вдається до різного роду махінацій.
31 серпня, 13:39