Пакистан готовий приєднатися до майбутньої об'єднаної турецько-азербайджанської армії

СВІТ
28.07.2021, 14:00
Пакистан готовий приєднатися до майбутньої об'єднаної турецько-азербайджанської армії
Фото: Twitter

Анкара і Баку ведуть плідні перемовини щодо створення єдиного тюркського війська; до них може долучитися й Ісламабад.

Відповідну заяву на своїй публічній сторінці у Twitter зробив голова Великих національних зборів Туреччини Мустафа Шентоп, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, наразі ведуться активні підготовчі заходи з метою появи спільної армії, а останні військові навчання на Південному Кавказі якраз і свідчать про перспективно обраний шлях.

«Ми провели зустріч голів парламентів Азербайджану, Пакистану і Туреччини, намітивши об'єднавчі орієнтири на майбутнє, зокрема й у військово-оборонній сфері. Я сподіваюся, що ця перша зустріч буде корисною для наших країн і всього нашого реґіону», — зазначив Мустафа Шентоп.

Водночас голови азербайджанського і пакистанського парламентів підтвердили бажання своїх країн інтеґруватися до запропонованої турецьким колеґою безпекової ініціативи.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", президент Реджеп Тайїп Ердоган пообіцяв підтримку туркам-сепаратистам із Північного Кіпру.

Читайте також:
Війна
Війна проти України сприймається наразі Кремлем як важливий, але не єдиний фронт для РФ. Окупанти вважають, що воюють проти цілого Заходу.
23 листопада, 17:32
Політика
Внутрішня нестабільність і проблема російської ядерної зброї не призведуть до глобального колапсу, як думають в ЄС та США.
11 вересня, 18:16
Опінії
Без жодного перебільшення та егоцентризму стверджуємо, що Україна – менеджер геополітичних змін на Росії. Східний сусід доживає своє...
17 травня, 16:38
Опінії
7 оманливо простих хибних рішень, 2 поганих варіанти та 1 хороший. Але єдиного рецепта дезінтеграції РФ, на жаль, не існує!
15 травня, 18:13
Світ
Ресурсна федерація московії в її нинішньому вигляді завжди буде небезпечною для сусідів і цілого світу, хай би там що не казали у Кремлі.
23 квітня, 20:05
Життя
Відродження родини в її функціях і суб'єктності – основна візія українства у XXI столітті. На цьому має ґрунтуватися вітчизняна політика.
11 квітня, 19:45