Пакистан готовий приєднатися до майбутньої об'єднаної турецько-азербайджанської армії

СВІТ
28.07.2021, 14:00
Пакистан готовий приєднатися до майбутньої об'єднаної турецько-азербайджанської армії
Фото: Twitter

Анкара і Баку ведуть плідні перемовини щодо створення єдиного тюркського війська; до них може долучитися й Ісламабад.

Відповідну заяву на своїй публічній сторінці у Twitter зробив голова Великих національних зборів Туреччини Мустафа Шентоп, інформує аґенція "Останній Бастіон".

За його словами, наразі ведуться активні підготовчі заходи з метою появи спільної армії, а останні військові навчання на Південному Кавказі якраз і свідчать про перспективно обраний шлях.

«Ми провели зустріч голів парламентів Азербайджану, Пакистану і Туреччини, намітивши об'єднавчі орієнтири на майбутнє, зокрема й у військово-оборонній сфері. Я сподіваюся, що ця перша зустріч буде корисною для наших країн і всього нашого реґіону», — зазначив Мустафа Шентоп.

Водночас голови азербайджанського і пакистанського парламентів підтвердили бажання своїх країн інтеґруватися до запропонованої турецьким колеґою безпекової ініціативи.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", президент Реджеп Тайїп Ердоган пообіцяв підтримку туркам-сепаратистам із Північного Кіпру.

Читайте також:
Опінії
Однією із больових точок ресурсної федерації московії є наявність понад 100 корінних поневолених народів. У разі їхнього бунту режим упаде.
23 липня, 20:33
Війна
Свою ціль ворог проголосив давно: цілковита ліквідація української ідентичності. Так у Москві бачать власну перемогу над нами, а що ж ми?
23 травня, 07:11
Війна
Для нас ця війна — питання виживання. І щоби мати шанс на це виживання, мусимо знищувати пускові установки, з яких росіяни завдають ударів.
01 травня, 07:09
Політика
Наука не самоціль! Її цінність залежить від її місця у контексті загальної ціннісної системи, замисліться над цим, поки ще є час...
26 квітня, 13:42
Війна
Нині критично необхідний крок для запобігання нападу росії вже на саму Європу, якщо Україна впаде, — втручання Північноатлантичного альянсу.
07 квітня, 12:04
Війна
На Заході знову активізуються голоси, які просувають конспірологію, буцімто Київ зірвав перемовини весною 2022 року. Це відверта брехня!
18 березня, 06:01