Пашинян хоче розмістити «миротворців» РФ на вірменсько-азербайджанському кордоні

СВІТ
30 липня, 07:59
Пашинян хоче розмістити «миротворців» РФ на вірменсько-азербайджанському кордоні
Фото: Current Time

Голова уряду Вірменії запропонував Кремлю створити на державній межі з Азербайджаном мережу опорних пунктів російських прикордонників.

Відповідну заяву від імені Ніколи Пашиняна оприлюднило видання "Ազատություն", передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Вірменський прем'єр-міністр переконаний, що сáме військовослужбовці РФ здатні забезпечити порядок і унеможливити провокації на кордоні двох південнокавказьких республік.

«Ми виступаємо з мирною пропозицією про дзеркальне відведення від кордону як вірменських, так і азербайджанських військ. На ділянці від населеного пункту Сотка до Хознавара можна розмістити російських прикордонників для здійснення миротворчої та моніторинґової місії. Вже після цього варто переходити до процесу демаркації та делімітації кордону», — прокоментував ситуацію Нікол Пашинян.

Натомість у Кремлі заявили, що знають про останні нещодавні прикордонні загострення між Єреваном і Баку, закликавши сторони дотримуватися пунктів підписаної рік тому у Москві мирної угоди.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", вірменські війська свідомо обстріляли азербайджанську автономію Нахічевань.

вибір редакції
Читайте також:
Залізничний монополіст РФ — корпорація "РЖД" — спромігся занапастити інфраструктуру своєї вірменської філії та заборгувати чималу суму.
17 вересня, 07:59
На грузинсько-російському кордоні у горах почалося будівництво найбільшого у реґіоні тунелю.
11 вересня, 16:45
Вірменський прем'єр-міністр висловив бажання у найближчі місяці відновити продуктивний діалог із владою сусідньої Туреччини.
08 вересня, 13:29
На території звільненого від вірменських окупаційних сил Лачинського району Карабаху тривають чергові планові військові навчання.
07 вересня, 11:28
6 вересня 1991 року Джохар Дудаєв проголосив відновлення незалежної Чеченської держави, розірвавши зв'язки з російськими окупантами.
06 вересня, 13:31
Чим ближче день виборів до Державної Думи РФ, тим рішучіше путінська банда вдається до різного роду махінацій.
31 серпня, 13:39