Пашинян хоче розмістити «миротворців» РФ на вірменсько-азербайджанському кордоні

СВІТ
30.07.2021, 07:59
Пашинян хоче розмістити «миротворців» РФ на вірменсько-азербайджанському кордоні
Фото: Current Time

Голова уряду Вірменії запропонував Кремлю створити на державній межі з Азербайджаном мережу опорних пунктів російських прикордонників.

Відповідну заяву від імені Ніколи Пашиняна оприлюднило видання "Ազատություն", передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Вірменський прем'єр-міністр переконаний, що сáме військовослужбовці РФ здатні забезпечити порядок і унеможливити провокації на кордоні двох південнокавказьких республік.

«Ми виступаємо з мирною пропозицією про дзеркальне відведення від кордону як вірменських, так і азербайджанських військ. На ділянці від населеного пункту Сотка до Хознавара можна розмістити російських прикордонників для здійснення миротворчої та моніторинґової місії. Вже після цього варто переходити до процесу демаркації та делімітації кордону», — прокоментував ситуацію Нікол Пашинян.

Натомість у Кремлі заявили, що знають про останні нещодавні прикордонні загострення між Єреваном і Баку, закликавши сторони дотримуватися пунктів підписаної рік тому у Москві мирної угоди.

Між тим, як раніше вже повідомляв "Останній Бастіон", вірменські війська свідомо обстріляли азербайджанську автономію Нахічевань.

вибір редакції
Читайте також:
Світ
Очільник турецької дипломатії заявив про цілковиту підтримку братнього Азербайджану на тлі чергової ескалації на Південному Кавказі.
13 вересня, 18:18
Історія
6 вересня 1991 року Джохар Дудаєв проголосив відновлення незалежної Чеченської держави, розірвавши зв'язки з російськими окупантами.
06 вересня, 16:05
Світ
Загарбаний росіянами бунтівний сепаратистський регіон Сакартвело переходить на товарну номенклатуру Євразійського економічного союзу.
01 вересня, 20:56
Світ
Голова грузинського уряду переконаний, що його країна пройшла дуже велике випробування, коли російські окупанти вдерлися у лютому в Україну.
30 липня, 18:01
Політика
Кремлівський бункерний щур продовжить втрачати вплив за межами московії, зокрема на Кавказі, бо війна проти України довела його слабкість.
22 червня, 18:10
Світ
Абхазькі сепаратисти виступили проти приєднання непідконтрольного грузинській владі окупованого регіону до росії.
31 березня, 07:02