Парк імені Джохара Дудаєва спорудили у Туреччині

СВІТ
24.12.2021, 08:42
Парк імені Джохара Дудаєва спорудили у Туреччині

Пам'ять великого сина чеченського народу і першого президента Республіки Ічкерія увічнили у турецькому Кьорфезі.

Відповідний фотозвіт виклала пресслужба органу місцевого самоврядування, передає інформаційна аґенція "Останній Бастіон".

Днями у центрі міста відбулася офіційна церемонія відкриття парку, названого ім'ям Джохара Дудаєва, на якій були присутні представники уряду ЧРІ в екзилі:

  • член державного Комітету з деокупації Балавді Бєлоєв;
  • перший заступник міністра закордонних справ Бурак Остаз;
  • начальник Департаменту з молодіжної політики Ібрагім Ібрагімов.

Також чинний прем'єр-міністр ЧРІ Ахмед Закаєв звернувся з листом до міської влади Кьорфеза, в якому подякував за рішення про увічнення пам'яті незламного борця за свободу і справедливість Джохара Дудаєва.

«Воістину Ваші дії показують, що Туреччина продовжує стояти в авангарді відродження моральних підвалин мусульманського світу. І це є гідним учинком нинішнього Президента та Уряду Турецької республіки. Від імені всього Чеченського Народу висловлюю подяку нашим турецьким братам і сестрам у вірі за активну підтримку і всіляку допомогу тим із нас, хто вимушений залишити межі власної Батьківщини продовжуючи закордоном боротися з російською агресією», – йдеться у листі Закаєва.

Натомість мерія Кьорфеза від імені влади Туреччини ще раз наголосила на повазі не лише до першого президента ЧРІ, але й до всіх чеченців, які попри окупацію прагнуть до найвищого ідеалу людства – свободи.

Варто відзначити, що Джохар Дудаєв у багатьох країнах світу шанується як Герой-визволитель, який поліг смертю хоробрих від рук підступних кремлівських убивць.

На теренах України пам'ять першого президента ЧРІ торує шлях завдяки копіткій праці ветеранського видавництва "Zалізний Тато", що не перший рік популяризує тексти славетних синів чеченського народу.

Між тим, "Останній Бастіон" нагадує своїм читачам маловідому широкому загалу експедицію бійців УНСО до Чечні у 1997 році.

Парк імені Джохара Дудаєва спорудили у Туреччині_1
Парк імені Джохара Дудаєва спорудили у Туреччині_3
Парк імені Джохара Дудаєва спорудили у Туреччині_5
Читайте також:
Полтава
Вшанування пам'яті захисників важливе для плекання патріотизму у прийдешніх поколінь. Люди мають знати імена тих, хто поліг за нашу свободу.
15 квітня, 19:17
Війна
Він став першим українським воїном, який загинув у російсько-українській війні.
13 квітня, 08:50
Життя
Мирне співіснування — коли кожен удосконалюються на благо людства. При цьому не шукає винних, вміючи розуміти сприйняття світу іншими.
11 березня, 19:13
Полтава
Після проведеного громадського обговорення депутати міської ради ухвалили рішення про перейменування вулиць. Списки додаються.
10 березня, 10:24
Війна
Володимир Зеленський був проклятий його батьком за те, що убив Ярослава Журавля шляхом відмови йому в порятунку
09 березня, 11:00
Війна
На Аскольдовій могилі у Києві провели панахиду до роковин загибелі Героя України Дмитра «Да Вінчі» Коцюбайла
07 березня, 16:40