Попри політичні переслідування з боку ОДА, в Полтаві презентували книги чеченських командирів

ПОЛТАВА
06 липня, 17:45

Презентація стала можливою завдяки підтримці «Останнього Бастіону».

Попри політичні переслідування і тиск колаборантів з Полтавської облдержадміністрації, в обласному центрі таки відбулася презентація книг чеченських командирів про боротьбу з російськими окупантами.

Видавець Дмитро Савченко розповів про маловідомі сторінки новітньої історії чеченського і грузинського народів у боротьбі за свою державну самостійність у кінці ХХ – на початку ХХІ століть, які тотожні з тим, що спостерігається нині в Україні. Коли нам тепер теж нав'язують думку, як і колись чеченцям та грузинам, що не важливо хто почав війну, головне мир будь-якою ціною.

Замовчуючи, що винуватець всіх цих воєн – осоружна, канібалістична імперія – Росія. І що агресор не зупиниться, поки не отримає добряче по зубах.

Як відомо, раніше Полтавська облдержадміністрація відмовила «Останньому Бастіону» і видавництву «Zалізний Тато» у проведенні анонсованої презентації, яка мала відбутися у Полтавському краєзнавчому музеї.

І це не вперше, коли патріотичні просвітницькі акції влада скасовує під надуманими приводами.

Відзначимо, що презентовані книги Д. Дудаєва «Лицар свободи», А. Масхадова «Честь дорожча за життя» і О. Каскадера «Вирій» заповнюють велику прогалину в освітленні й осмисленні кавказьких воєн перед українською аудиторією.

Презентація стала можливою завдяки підтримці «Останнього Бастіону».

Читайте також:
Для головного білоруського поліціянта Юрія Караєва добробут і щастя кожного підлеглого важливіші за життя пересічних громадян.
вчора, 10:37
Іван Вигівський, який очолює ТОВ "ГУ НП у Полтавській області", взявся репресувати учасників бойових дій.
20 жовтня, 14:10
Начальник ГУ НП Полтавщини вдався до залякування головного редактора "Останнього Бастіону".
20 жовтня, 13:00
Центральна кримінальна поліція Фінляндії розслідує підготовку тяжкого злочину проти життя і здоров'я вихідця з Чечні Муси Ломаєва.
12 жовтня, 12:04
Влада РФ взяла на озброєння практику сусідньої КНР по встановленню на території країни цифрового концтабору.
16 вересня, 10:51
Вранці репресії проти громадян, ввечері гарантії безпеки від Кремля — такий імовірний сценарій збереження влади Лукашенка.
10 вересня, 11:17