Попри політичні переслідування з боку ОДА, в Полтаві презентували книги чеченських командирів

ПОЛТАВА
06 липня, 17:45

Презентація стала можливою завдяки підтримці «Останнього Бастіону».

Попри політичні переслідування і тиск колаборантів з Полтавської облдержадміністрації, в обласному центрі таки відбулася презентація книг чеченських командирів про боротьбу з російськими окупантами.

Видавець Дмитро Савченко розповів про маловідомі сторінки новітньої історії чеченського і грузинського народів у боротьбі за свою державну самостійність у кінці ХХ – на початку ХХІ століть, які тотожні з тим, що спостерігається нині в Україні. Коли нам тепер теж нав'язують думку, як і колись чеченцям та грузинам, що не важливо хто почав війну, головне мир будь-якою ціною.

Замовчуючи, що винуватець всіх цих воєн – осоружна, канібалістична імперія – Росія. І що агресор не зупиниться, поки не отримає добряче по зубах.

Як відомо, раніше Полтавська облдержадміністрація відмовила «Останньому Бастіону» і видавництву «Zалізний Тато» у проведенні анонсованої презентації, яка мала відбутися у Полтавському краєзнавчому музеї.

І це не вперше, коли патріотичні просвітницькі акції влада скасовує під надуманими приводами.

Відзначимо, що презентовані книги Д. Дудаєва «Лицар свободи», А. Масхадова «Честь дорожча за життя» і О. Каскадера «Вирій» заповнюють велику прогалину в освітленні й осмисленні кавказьких воєн перед українською аудиторією.

Презентація стала можливою завдяки підтримці «Останнього Бастіону».

Читайте також:
Активісту заборонено покидати місце проживання з 21:00 до 6:00 наступної доби.
16:50
Виданого українською владою уродженця Чечні Беслана Гадаєва щодня катують у в'язничному транзитно-пересильному пункті №1 міста Владімір.
05 липня, 17:44
Киян, які знаходяться неподалік від будівлі суду прийти на допомогу, щоб зупинити «мусорську диктатуру».
15 червня, 16:15
Сьогодні під час сутички з силовиками постраждав український активіст, колишній політв'язень Росії Володимир Балух.
12 червня, 19:35
За рік при владі Володимир Зеленський так і не продемонстрував українцям, що він голова держави, а не телевізійний актор.
12 червня, 11:23