Пашинян готовий домовлятися з Ердоганом, але є певні умови

СВІТ
08 вересня, 13:29
Пашинян готовий домовлятися з Ердоганом, але є певні умови
Фото: Anadolu Ajansi

Вірменський прем'єр-міністр висловив бажання у найближчі місяці відновити продуктивний діалог із владою сусідньої Туреччини.

Про це Нікол Пашинян заявив на відкритому засіданні кабінету міністрів, інформує аґенція "Останній Бастіон" із посиланням на місцеве видання "Արմենպրես".

Голова уряду Вірменської республіки переконаний: назріла нормалізація двосторонніх відносин із Туреччиною сприятиме розвитку цілого кавказького регіону.

«Я отримав від президента Ердогана сигнал, що в Анкарі чекають на нашу прихильність, нам простягають руку миру. У цих заявах ми бачимо можливість говорити про відновлення роботи вірменсько-турецької залізниці та автошляхів. І ми готові до такої розмови. За великим рахунком, у нас з'являється можливість перетворити наш регіон у перехрестя, що з'єднує Захід зі Сходом, Північ із Півднем. Однак Вірменія не бажає бути одинокою у цих нав'язаних стосунках, ми запрошуємо долучитися також США, Францію і РФ», — зазначив Нікол Пашинян.

Прем'єр-міністр додає, мир і стабільність на Кавказі мають бути спільною довгостроковою стратегією всіх зацікавлених сторін, а не тільки Вірменії та Туреччини.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Париж і Баку днями домовилися разом "утихомирювати" непокірний Єреван.

Читайте також:
Залізничний монополіст РФ — корпорація "РЖД" — спромігся занапастити інфраструктуру своєї вірменської філії та заборгувати чималу суму.
17 вересня, 07:59
На грузинсько-російському кордоні у горах почалося будівництво найбільшого у реґіоні тунелю.
11 вересня, 16:45
На території звільненого від вірменських окупаційних сил Лачинського району Карабаху тривають чергові планові військові навчання.
07 вересня, 11:28
6 вересня 1991 року Джохар Дудаєв проголосив відновлення незалежної Чеченської держави, розірвавши зв'язки з російськими окупантами.
06 вересня, 13:31
Чим ближче день виборів до Державної Думи РФ, тим рішучіше путінська банда вдається до різного роду махінацій.
31 серпня, 13:39
Для цього російське військове відомство готове навіть посприяти модернізації та реформуванню вірменських збройних сил.
12 серпня, 08:12