Пашинян готовий домовлятися з Ердоганом, але є певні умови

СВІТ
08.09.2021, 13:29
Пашинян готовий домовлятися з Ердоганом, але є певні умови
Фото: Anadolu Ajansi

Вірменський прем'єр-міністр висловив бажання у найближчі місяці відновити продуктивний діалог із владою сусідньої Туреччини.

Про це Нікол Пашинян заявив на відкритому засіданні кабінету міністрів, інформує аґенція "Останній Бастіон" із посиланням на місцеве видання "Արմենպրես".

Голова уряду Вірменської республіки переконаний: назріла нормалізація двосторонніх відносин із Туреччиною сприятиме розвитку цілого кавказького регіону.

«Я отримав від президента Ердогана сигнал, що в Анкарі чекають на нашу прихильність, нам простягають руку миру. У цих заявах ми бачимо можливість говорити про відновлення роботи вірменсько-турецької залізниці та автошляхів. І ми готові до такої розмови. За великим рахунком, у нас з'являється можливість перетворити наш регіон у перехрестя, що з'єднує Захід зі Сходом, Північ із Півднем. Однак Вірменія не бажає бути одинокою у цих нав'язаних стосунках, ми запрошуємо долучитися також США, Францію і РФ», — зазначив Нікол Пашинян.

Прем'єр-міністр додає, мир і стабільність на Кавказі мають бути спільною довгостроковою стратегією всіх зацікавлених сторін, а не тільки Вірменії та Туреччини.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Париж і Баку днями домовилися разом "утихомирювати" непокірний Єреван.

Читайте також:
Світ
Голова грузинського уряду переконаний, що його країна пройшла дуже велике випробування, коли російські окупанти вдерлися у лютому в Україну.
30 липня, 18:01
Політика
Кремлівський бункерний щур продовжить втрачати вплив за межами московії, зокрема на Кавказі, бо війна проти України довела його слабкість.
22 червня, 18:10
Світ
Абхазькі сепаратисти виступили проти приєднання непідконтрольного грузинській владі окупованого регіону до росії.
31 березня, 07:02
Світ
Альянс Шушинської декларації (тобто, Азербайджану і Туреччини) йде у наступ. Оперативний аналіз подій в Україні надав їм поштовх до дій.
27 березня, 19:04
Світ
Полишені позиції московитського військового контингенту у дотепер окупованій частині Нагірного Карабаху почали займати азербайджанці.
24 березня, 20:53
Світ
Політична сила "Лело для Грузії" виступила з ініціативою заслухати промову 6-го Президента України у сесійній залі парламенту у Тбілісі.
19 березня, 07:01