Перед тим, як увійти до ЄС і НАТО, Україна має здолати корупцію

ПОЛІТИКА
04.10.2022, 17:27
Перед тим, як увійти до ЄС і НАТО, Україна має здолати корупцію
Фото: FreeДом

Підлеглі "сірого кардинала" Андрія Єрмака взялися висувати вимоги та забаганки нашим західним партнерам, не виконавши обов'язкових умов.

Йдеться про заступника голови Офісу Президента Ігоря Жовкву, який під час загальнонаціонального телемарафону заявив про намір повторити шлях Швеції та Фінляндії.

В етері узурпованого владою парламентського каналу "Рада" він висловився з приводу вступу України до лав Північноатлантичного альянсу за пришвидшеною процедурою без отримання Плану дій щодо членства.

Гучний закид особистого прислужки Єрмака не був підкріплений жодними вчинками теперішньої влади, яка за лекалами попередників мусила узурпувати патріотичний порядок денний.

«Дві країни – Швеція і Фінляндія – рухаються до НАТО без Плану дій щодо членства. Україна уважно стежить за цим процесом і побачила, що насправді, коли йдеться про те, що не можна без ПДЧ, виявилося що можна. Україна враховує ці реалії, Україна враховувала ті реалії, подаючи заявку в п'ятницю. Україна також не проти йти тим шляхом», – зазначив із телекранів Ігор Жовква.

Слова представника Банкової виглядають доволі дивними на тлі постійних корупційних скандалів зі "слугами неукраїнського народу", особливо після повномасштабного російського вторгнення.

Ігор Жовква як представник влади не сказав, що Україна хоче боротися з корупцією, як Фінляндія та Швеція, та й узагалі про багато чого безсоромно змовчав, адже за Індексом сприйняття корупції, складеним наприкінці 2021 року "Transparency International" наша держава посідає 122 місце серед 180 країн світу за рівнем неприйняття корупції.

Окремо "Останній Бастіон" нагадує читачам, що манкурти і колаборанти Полтавщини "відзвітувалися" у соціальних мережах своєю "альтруїстичною" допомогою Збройним Силам України.

Перед тим, як увійти до ЄС і НАТО, Україна має здолати корупцію_1
Читайте також:
Полтава
в.о. начальника Сумської обласної військової адміністрації Тарас Савченко ні сном ні духом про те, як у нього з-під носа поцупили місто.
вчора, 17:57
Політика
Прокремлівська влада Тбілісі пустилася берега, відверто наслідуючи своїх патронів у Москві й виголошуючи порожні погрози у бік Брюсселю.
06 березня, 21:32
Опінії
Популісти, які працюють в інтересах рф
23 лютого, 14:45
Політика
Хто, як і коли буде демілітаризувати окуповане росіянами Придністров'я "найвеличніший лідер світу" не спромігся уточнити.
20 лютого, 20:53
Світ
Неосоціалісти Альберто Фернандес та Ґуставо Петро виступили за негайні мирні перемовини між Москвою та Києвом без жодних попередніх умов.
12 лютого, 08:00
Політика
Міністр оборони України не спромігся вичистити своє відомство від зрадників і хабарників, але вже мріє про флот.
09 лютого, 21:58