Перемовини з РФ безглузді та абсолютно аморальні, – фінський депутат-націоналіст

СВІТ
11 лютого, 11:52
Перемовини з РФ безглузді та абсолютно аморальні, – фінський депутат-націоналіст
Фото: Twitter

Колишній лідер провідної опозиційної партії Фінляндії "Справжні фіни" Юссі Галла-аго переконаний, що Україна має вступити до НАТО.

Таку думку народний обранець-націоналіст і чинний голова парламентського комітету із закордонних справ в інтерв'ю виданню "Uusi Suomi", інформує медіаагенція "Останній Бастіон".

Політик стверджує, що путінський режим "наївно" намагається виправдати власну протидію Північноатлантичному альянсу, нібито посилаючися на угоди 25-річної давності, термін яких вичерпався відразу після вступу до складу воєнно-політичного блоку колишніх країн-підписантів Варшавського договору.

«Пропагандистська й агресивна риторика Кремля у цьому ключі вкрай безперспективна. Наївно повсякчас гучно заперечувати проти членства в НАТО Фінляндії чи України на тій підставі, що нібито "нам нічого не загрожує" або що членство у НАТО змусить РФ сприймати наші країни як загрозу її безпеці. Ми повинні розуміти, що загроза війни в Європі зросла, оскільки Москва масово зосередила свої війська поблизу українського кордону. У нас це також викликає побоювання», – зазначив Юссі Галла-аго.

Водночас нардеп-націоналіст рішуче підтримав Україну в її довготривалому протистоянні з Кремлем, наголосивши, що перемогу вдасться здобути виключно власними силами, адже деякі країни-члени Північноатлантичного альянсу не готові розривати економічні взаємини з РФ.

«Нереально припускати, що Україна, як і Фінляндія, незабаром стане членом НАТО, опиниться під захистом Альянсу. Також нереально припускати, що НАТО чи США вступлять у війну і захистять своїми військами Україну, це утопія. Натомість цілком реалістично та ефективно допомогти Україні захистити себе, наприклад, шляхом постійного постачання зброї, що, на щастя, зробили багато західних країн, але не наша», – підсумував Юссі Галла-аго.

Знаково, що екслідер фінських націоналістів послідовно виступає з проукраїнською позицію і не дарма, адже у 1980-1990-х роках працював візовим службовцем і аташе з культури у посольстві Фінляндії в Києві, володіє на достатньому рівні українською мовою.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", боротьба України, Грузії, а до цього непокірної Ічкерії має наріжний сенс – остаточно дезінтегрувати імперську державу з центром у Москві.

Автор : Данило Катраник
Читайте також:
Світ
Планується обговорення допомоги Україні
вчора, 12:05
Світ
Нафту з США спрямували в Німеччину на тлі спроб нафтопереробних заводів знайти альтернативу російській нафті
09 серпня, 14:08
Світ
У понеділок, 8 серпня, китайські військові повідомили про нові навчання неподалік від Тайваню
08 серпня, 11:27
Новини
Із закликом виступили сенатори США Ліндсі Грем та Річард Блюменталь
08 серпня, 10:15
Світ
Також зупинено видачу віз для російських власників нерухомості.
06 серпня, 10:19
Опінії
Чи буде надавати росія військову допомогу комуністичного Китаю у разі війни за Тайвань із США? – Звісно, що буде!
05 серпня, 18:45