«Переплюнути власну брехню»: російський «Перший канал» видав кадри звірств у Грозному за злочини «київської хунти»

УКРАЇНА
27.10.2014, 15:29
«Переплюнути власну брехню»: російський «Перший канал» видав кадри звірств у Грозному за злочини «київської хунти»

«Перший канал» Росії представив фотографію часів Першої чеченської кампанії як кадри із зони бойових дій на Донбасі.

На сайті телеканалу вийшла замітка «Страшні кадри з Донбасу, які українське телебачення не показує, все ж побачили кияни», передає Цензор.НЕТ з посиланням на LB.ua.

У ній розповідається, як хакери з «КіберБеркуту» нібито хакнули рекламні екрани в центрі Києва і показали фотографії людських жертв, які чергувалися з портретами українських політиків.

При цьому, одне із зображень, яке «показали» хакери, не має жодного відношення до України.

Воно знаходиться в інтернеті як мінімум кілька років і приписується фотографу Олександру Неменову.

На ньому зображено перепоховання мирних жителів у Грозному в 1995 році.

«Фашисти, які в Чечні знищували мирне населення, тепер показують кадри своїх злочинів цьому ж населенню, видаючи їх за каральну операцію в Україні, яку вони ж і проводять. Бінго!», - Пише український блогер ibigdan.

«Браво, перший канал! Не перестаєте «радувати». Після розп'ятого хлопчика цим вже навряд чи кого здивуєш, проте журналісти першого, схоже, намагаються переплюнути власну брехню. «Страшні кадри з Донбасу, які українське телебачення не показує, все ж побачили кияни» - і тут йде ілюстрація власних звірств в Чечні! Завіса! Загалом, лохонулись по повній, це дуже відома фотографія часів першої чеченської. Чим більше перший канал такого викидає, тим краще. А може бути чеченські війни потрібні були для того, щоб потім кадрами з них ілюструвати звірства київської «хунти», «карателів», «бандерівців» (сарказм)? Також у журналістів першого пропагандистського хотілося б поцікавитися, кадри зі скількох війн, що були в світовій історії, вони ще не видавали за українські жертви ?! такі взагалі залишилися?», - запитує відомий російський блогер Віктор Кадочников.