Пересічні німці теж відчули на собі наслідки кремлівського вторгнення в Україну

ЕКОНОМІКА
15 березня, 18:25
Пересічні німці теж відчули на собі наслідки кремлівського вторгнення в Україну
Фото: Twitter

Торговельні мережі Федеративної Республіки Німеччина здивовані нечуваним дефіцитом соняшникової олії на власних прилавках.

Такі відомості з Берліна повідомила головний аналітик австрійської газети "Aies" Веліна Чакарова, передає інформаційна агенція "Останній Бастіон".

За її словами, понад 50% світового ринку сошникової олії забезпечує Україна, де зараз точиться визвольна війна проти московитів, тоді як Німеччина – один із найбільших імпортерів вказаного продукту.

«У низці німецьких супермаркетах споживачі вже не знаходять звичні для себе пляшки з олією, котру постачали з України. А ті, що лишилися, вдвічі зросли у ціні та продаються по одній пляшці у руки», – коментує ситуацію Веліна Чакарова.

Фактично, можна впевнено стверджувати наступне: загальноєвропейський і світовий ринок продовольства кілька років буде сильно розбалансованим, нестабільним, адже колективний Захід довго потурав кремлівському агресору і планував віддати Пуйлу на поталу нашу країну.

Своєю чергою, як раніше вже інформував "Останній Бастіон", попри бойові дії у деяких областях України все ж стартувала посівна кампанія.

Читайте також:
Світ
В організації побоюються через можливу продовольчу кризу, яка може виникнути внаслідок закриття портів
18 червня, 11:25
Світ
Екорегіон Сахель потерпає від неврожаю через посуху, на просторі від Сенеґалу до Еритреї вже виявлено зростання смертей від недоїдання.
07 червня, 19:01
Економіка
Однак на сьогодні проблема полягає у тому, що ні у Парижі, ні у Пекіні, ні навіть у Вашинґтоні не готові йти на пряме зіткнення з Москвою.
01 червня, 08:07
Економіка
У зв'язку з зупинкою головного вітчизняного підприємства з солевидобутку на Донеччині сіль на прилавках буде іноземного походження.
25 травня, 18:18
Економіка
Окупаційно-терористичні сили російської федерації навмисно блокують українські порти та не дозволяють вивезти звідти зерно.
15 травня, 07:56
Економіка
Перший вантаж з українською агропродукцією від початку російського повномасштабного вторгнення завантажили на кораблі у Румунії.
29 квітня, 17:00