Перший пішов? У Карабасі загинув «миротворець» із РФ

СВІТ
19.12.2020, 13:27
Перший пішов? У Карабасі загинув «миротворець» із РФ
Фото: Google

На території Нагірного Карабаху, підконтрольного вірменським окупаційним силам, підірвався російський офіцер.

Представник так званого миротворчого континенту помер по дорозі у найближчу лікарню, поінформувала аґенція "ТАСС", посилаючися на свої джерела у міністерстві оборони РФ.

Відомо, що військовослужбовець загинув при розмінуванні території на півночі від нещодавно визволеного азербайджанською армією міста Шуша.

«Підрив невідомого вибухового пристрою стався на стратегічній дорозі, яка з'єднує населенні пункти Шуша і Степанакерт. Офіцеру оперативно надано медичну допомогу, але він помер під час шпиталізації від отриманих несумісних із життям травм. Попри інцидент наші бійці продовжують роботу з інженерної розвідки та розмінування місцевості, яка знаходиться у зоні відповідальності миротворчих сил», – прокоментували в оборонному відомстві Кремля.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що залишки вірменських окупаційних сил провокують нову війну.

Читайте також:
36% опитаних мешканців Грузії повністю підтримують діалог і дружні відносини з РФ, натомість ворожість проявляють тільки 14%.
07 квітня, 10:37
Уряд Грузії розпочав готувати пакет документів, необхідних для подачі заявки на повноправне членство у Європейському союзі.
29 березня, 12:34
Кремль був, є і залишиться окупантом, тому будь-які його "миротворчі" ініціативи ніщо інше як приховане загарбання чужих територій.
27 березня, 18:04
Монастирі Чічхітурі та Удабно храмового комплексу Давид-Ґареджі, що знаходяться в Азербайджані, повинні перейти під юрисдикцію Грузії.
13 лютого, 19:56
Терористичне угруповання "Ісламська держава" привласнило вбивство "кадировця" у середмісті Джохара (Грозного).
01 січня, 09:56
Вірмени не можуть примиритися з поразкою у конфлікті за Нагірний Карабах, тому вирішили перейти до тактики партизанської боротьби.
28.12.2020, 12:14