Залишки вірменських окупаційних сил провокують нову війну, — міноборони Азербайджану

СВІТ
14.12.2020, 09:11
Залишки вірменських окупаційних сил провокують нову війну, — міноборони Азербайджану
Фото: Novator.az

Унаслідок останніх зіткнень із військом Вірменії у Нагірному Карабасі загинуло четверо азербайджанських армійців.

Відповідну інформації оприлюднило міністерство оборони Азербайджану, звинувативши сусідню країну у порушенні досягнутих 10 листопада 2020 року мирних домовленостей.

Своєю чергою, в Єревані заявили про шістьох поранених військовослужбовців з їхнього боку і жодного загиблого.

Короткочасні бойові дії відбулися минулими вихідними за кілька сіл на підконтрольній сепаратистам самопроголошеної "Республіки Арцах" території Ходжавендського району Азербайджану.

На тепер відомо, що міністерство оборони Вірменії проводить невідкладні переговори з командуванням російських миротворців у регіоні та азербайджанськими військовослужбовцями з метою врегулювання ситуації.

Як раніше повідомляв "Останній Бастіон", на початку грудня збройні сили Азербайджану увійшли у звільнене від окупантів місто Лачин.

Читайте також:
Небажання вірменського військового командування реформувати й осучаснювати армію країни призвели до поразки у конфлікті з Азербайджаном.
21 квітня, 08:59
Адміністрація так званої "Республіки Арцах" звернулася до Організації об'єднаних націй із проханням вплинути на азербайджанську владу.
03 березня, 09:04
Окупаційна адміністрація Нагірного Карабаху, де з осені 2020 року перебувають "миротворці" РФ, надасть російській мові офіційного статусу.
18 лютого, 13:14
Збройні Сили Азербайджанської Республіки зайняли останній районний центр, який з 1992 року перебував під вірменською окупацією.
04.12.2020, 09:48
У центрі столиці Азербайджану відбулася акція протесту проти так званих російських "миротворців".
19.11.2020, 12:23
Більшість депутатів Національних зборів Туреччини підтримали президентську ініціативу про військову допомогу Азербайджану.
18.11.2020, 13:36