Перший український храм освятили у Нікополі

31.07.2021, 16:45
Перший український храм освятили у Нікополі
Фото: Facebook

Православна Церква України нарешті порушила монополію реанімованого Сталінським режимом Московського патріархату на півдні Дніпропетровщини.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Наглядової Ради благодійного фонду "Героїка" і колумніст "Останнього Бастіону" Ростислав Мартинюк.

За його словами, освячувати новопосталий дерев'яний храм у середмісті Нікополя приїхав особисто Архієпископ Дніпровський і Криворізький Симеон (Зінкевич).

«Вже чути удари молоточків, якими забивають цвяшки у московський престіл... А люди довкола урочисті й трохи ніби в школі — вчаться і вимовляти молитви українською, і навіть озиватися один до одного козацькою мовою. Ошатний храм із розкішним іконостасом збудований на честь святого Кошового Отамана Петра, праведного низовика, "під ключ" не наїжджими, а своїми нікопольськими людьми. Серйозними такими, твердими людьми», — зазначив Ростислав Мартинюк.

Він переконаний, що подібні заходи з відновлення панування канонічної Української Православної Церкви на рідних їй землях Півдня та Сходу остаточно виведуть українців із "єгипетського рабства" Церкви Російської Федерації.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Російська православна церква в Україні розгорнула черговий конфлікт з установою вітчизняного МОЗу.

Перший український храм освятили у Нікополі_1
Перший український храм освятили у Нікополі_3
Перший український храм освятили у Нікополі_5
Читайте також:
Світ
У російському МЗС заявили, що ЄС став "прихильником США і НАТО та веде політику конфронтації на пострадянському просторі".
27 січня, 20:53
Світ
Австралійська влада відчайдушно намагається відшукати маленьку капсулу, яка випромінює небезпечну кількість радіації.
27 січня, 18:02
Світ
6-тонне судно Jin Tian було укомплектовано екіпажем з Китаю та М'янми.
26 січня, 18:46
Світ
Людство наближається до Армагеддону.
24 січня, 23:18
Світ
Суперечка між Blizzard і місцевим партнером NetEase залишила китайських геймерів без улюбленої гри.
23 січня, 22:38
Світ
Це найбільш смертоносний небойовий інцидент в історії вірменської армії. Дев'ять старших офіцерів уже звільнено.
20 січня, 16:58