Перший український храм освятили у Нікополі

31 липня, 16:45
Перший український храм освятили у Нікополі
Фото: Facebook

Православна Церква України нарешті порушила монополію реанімованого Сталінським режимом Московського патріархату на півдні Дніпропетровщини.

Про це на своїй сторінці у Facebook написав голова Наглядової Ради благодійного фонду "Героїка" і колумніст "Останнього Бастіону" Ростислав Мартинюк.

За його словами, освячувати новопосталий дерев'яний храм у середмісті Нікополя приїхав особисто Архієпископ Дніпровський і Криворізький Симеон (Зінкевич).

«Вже чути удари молоточків, якими забивають цвяшки у московський престіл... А люди довкола урочисті й трохи ніби в школі — вчаться і вимовляти молитви українською, і навіть озиватися один до одного козацькою мовою. Ошатний храм із розкішним іконостасом збудований на честь святого Кошового Отамана Петра, праведного низовика, "під ключ" не наїжджими, а своїми нікопольськими людьми. Серйозними такими, твердими людьми», — зазначив Ростислав Мартинюк.

Він переконаний, що подібні заходи з відновлення панування канонічної Української Православної Церкви на рідних їй землях Півдня та Сходу остаточно виведуть українців із "єгипетського рабства" Церкви Російської Федерації.

Своєю чергою, "Останній Бастіон" нагадує читачам, що Російська православна церква в Україні розгорнула черговий конфлікт з установою вітчизняного МОЗу.

Перший український храм освятили у Нікополі_1
Перший український храм освятили у Нікополі_2
Перший український храм освятили у Нікополі_3
вибір редакції
Читайте також:
Виявлення масового поховання дітей індіанців у закритому католицькому інтернаті містечка Камплус спричинило напади на християн.
14 вересня, 10:24
Озброєний громадянин захищав себе і власне майно від незаконного проникнення колекторів та поліції.
01 вересня, 14:34
З 21 по 24 серпня на Херсонщині полтавська делегація брала участь у фіналі XXIII Міжнародної програми "Студентська республіка".
28 серпня, 13:24
Кілька тисяч мешканців Запорізької громади пройшлися центральним проспектом міста, щоби привітати Україну з Днем її народження.
24 серпня, 11:34
Представники Сил оборони Фінляндії візьмуть участь у святковому параді на честь 30-річчя незалежності України.
21 серпня, 21:08